Rahvusriikide lammutaja Soros sekkub Eesti valimistesse

0
2288
Toomas Hendrik Ilves ja George Soros Avatud Ühiskonna Foorumil.
FOTO: Peeter Langovits

Pole vähimatki kahtlust, et Eesti märtsikuised valimised pakuvad huvi ka piiritagustele jõududele ja sealt hakkab tulema ka valimiste mõjutamiskatseid.

Algus on tehtud – 3. jaanuaril Postimehes ilmunud artiklis “Valimiste peaküsimus on jälle “kas demokraatia või kõva käsi?” sarjas väidetav kommunikatsioonikonsultant Raul Rebane räigelt EKRE-t.

Kui aga vaadata Avatud Eesti Fondi (Open Estonian Foundation) kodulehele, leiab selle nõukogust meediaeksperdina sellesama Raul Rebase.

Fondi tutvustuses kirjutatakse järgmist: “Avatud Eesti Fond (AEF) on avalikes huvides tegutsev sihtasutus, mis asutati 19. aprillil 1990. aastal investori ja filantroobi George Sorosi toel. AEF teeb koostööd globaalse avatud ühiskonna toetusfondide võrgustikuga Open Society Foundations, mille Soros lõi 1984. aastal, et edendada avatud ühiskonna väärtusi ja toetada demokraatiat.”  /…/

“Avatud Eesti Fond tahab teadlikult suunata ühiskondlikku arutelu avatuse ja sallivuse poole.” /…/ “Me soovime, et Eesti oleks paik, kus kõigil on võrdselt avarad võimalused olenemata sissetulekust, soost, rahvusest, rassist või seksuaalsest orientatsioonist.”

Avatud Eesti Fondi strateegia aastatel 2018-2020 ütleb: “Töötame sellise ühiskonna nimel, mis põhineb osalusdemokraatia ja kodanikuühiskonna põhimõtetel, sotsiaalsel õiglusel, erinevuste austamisel, sallivusel ning võrdsetel võimalustel otsustusprotsessides. Selle saavutamiseks kujundame ise ning toetame ka teiste vabaühenduste ja võrgustike algatusi. /…/

Eesmärkidena on sätestatud: “…avatud, salliva ning vähemusi väärtustava ühiskonna edendamine, võitlus diskrimineerimise, eelarvamuste, sallimatuse ja võõravihaga…”

Eestis on juba hästi teada, mida tähendab võitlus “sallimatuse ja võõrvihaga”. Teadaolevalt pani Ungari pani Sorose rahastatavate asutuste tegevusele just selle tõttu, et nood sekkusid poliitikasse.

Pärast Raul Rebase lugu Postimehes on selge, et Sorose trollivabrik ehk Avatud Eesti Fond on asunud sekkuma Riigikogu valimistesse, üritab dikteerida valimisteemasid ning mõjutada valimistulemusi rahvuslike ja traditsioonilisi väärtusi kaitsvate jõudude mustamisega.

Avatud Eesti Fondi kodulehelt avaldatud materjalidest, projektidest ja rahastamisest on raske midagi välja lugeda. Kui võrrelda ambitsioone ning läbi viidud üritusi, siis tundub kõik kuidagi kesine ja JOKK-süsteemiga kohandatud olevat. Kas Soros rahastab fondi – aga miks ei peaks skandaalne globalist oma kätetööd turgutama?

Pole vist mõtet AEF-i tausta uuridagi, sest otsest vasakliberaalset sigatsemist varjatakse ilmselt hästi. Kuigi tahaks väga teada, kes Eesti ajakirjanikest on Sorose meediaimpeeriumi teenistuses – on ju skandaalne miljardär ise öelnud, et maailma meedia kuulub suuresti temale, mõistagi mitte otse, vaid marionettidena.

Küll aga lubavad fondi seatud eesmärgid ning otsene seos Sorosega eeldada, et eelseisvate Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimiste eel tuleb sealt just sellist räiget globalismi- ja multikultipropagandat, mille esimesi vilju näitas Raul Rebane Postimehes.

Loe ka: Raul Rebane otsib ja leiab valimiste peaküsimuse EKRE mustamises

Allikas: Uueduudised.ee