Rahvusvaheline julgeolekuekspert: “Rootsi sõidab järgmisena kodusõja poole!”

0
2028
Foto: RT

Rahvusvaheline julgeolekunõunik Olle Fjordgren näeb Rootsit röövitud kaubarongina, mis sõidab täiskiirusel otse kiviseina.

„Me oleme põhimõtteliselt loobunud ja kurjategijad on võimu haaranud. Praegu ei ole meil millegiga vastu seista ja ma ei näe, et me saaksime seda arengut muuta, ” ütleb ta  ajakirja Ingrid & Maria uudiskirja.

Juba aastal 2013 oli Rootsis Fjordgreni sõnul vähem kodusõja ohtu, aga ka siis kurjategijad võitsid paljusid õigussüsteemi lahinguid. Nüüd, viis aastat hiljem, on nad võitnud võimu paljudes piirkondades, neid nimetatakse õigusvastasteks tsoonideks, kus ei kehti Rootsis seadused.

Olle Fjordgren, Rahvusvaheline julgeolekuekspert, on Rootsi arengu pärast väga mures. 
Foto: erakogu

Poliitiline soovimatus tunnistada, kui halvad asjad võimetuse ja teadmatusega on, see on toonud kaasa, et Rootsist on saanud ebaõnnestunud riik.

Ühiskond mängib vanade ja vananenud seadustega Politsei patrullib traditsioonilisel viisil, samas kui vastaspool, kurjategijad, mängivad täiesti erineva seadusega. Seadus mis on elu ja surma peale.

Tema sõnul on retsept selle vastu nulltolerants. Kohtusüsteem peab need ohtlikud inimesed tänavatelt ära viima, see on ainus viis probleemide lahendamiseks.

Foto: New Media Central

Kui see jätkub, siis näeb Olle Fjordgren ainult ühte laiendust – kodusõda. See võib alata no-go tsoonidest või kui rootslased lõpuks aru saavad ja otsustavad, et ei ole muud võimalust kui relvadega riigi tagasivõtmine.

Ta rõhutab, et selleks ei ole liiga hilja, isegi kui kell on jõudnud viis minutit keskööni. Kuid siis peavad poliitikud julgema ja lõpetama oma huvide esitamise.