Reimo Sillamaa: “Kas ainult LGBT ühingule võib raha anda? Teised pühkigu suu puhtaks?”

0
334

Arvamus on kirjutatud postitusele, kus Martin Helme kirjutab, et “vasakpoolsed on täiesti pöördes, sest riigieelarvest plaanitakse toetada elujaatavat ning peretoetavat tegevust.”

Reimo Sillamaa kirjutab: “Mind paneb imestama antud olukord, kui aastaid juba toetatakse sadade tuhandetega LGBT ühingut, siis see on justkui ok ja kui Martin Helme rahakraanid kinni pani, tõusis meeletu paanika, kõik nii poliitikud kui ka ajakirjanikud jooksid ringi nagu segased ja nüüd on sama olukord teises vaatluses, raha anti elu toetava ühingule ja taas on probleem. Mul on küsimus, et kas ainult LGBT ühingule võib raha anda? Teised pühkigu suu puhtaks?”

Mind paneb imestama antud olukord, kui aastaid juba toetatakse sadade tuhandetega LGBT ühingut, siis see on justkui ok…

Posted by Reimo Sillamaa on Kolmapäev, 2. detsember 2020

Seotud:

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.