Riigikogu esimees Washingtonis toimunust: “Riigikogu esimehena toetan igati demokraatlike protsesside põhiseaduspärast ning rahulikku ja vägivallatut toimumist.”

0
340

Riigikogu esimees HENN PÕLLUAAS Washingtonis toimunust: “Eesti Vabariigi Riigikogu esimehena toetan igati demokraatlike protsesside põhiseaduspärast ning rahulikku ja vägivallatut toimumist.”

“Eilne Washingtonis aset leidnud vägivaldne sissetung Kapitooliumi, mille tagajärjel pidi Kongress oma töö ajutiselt peatama, on murettekitav. Seadusandjad peavad parlamendihoones saama oma tööd teha rahulikult ja vägivallatult. Usun, et USA pikaajaline ja kogenud demokraatia ning õigusriigi tugevus võimaldab lahendada ka väga keerulisi olukordi ilma, et tekiks ohtu demokraatia jätkusuutlikkusele ka laiemalt. Eesti Vabariigi Riigikogu esimehena toetan igati demokraatlike protsesside põhiseaduspärast ning rahulikku ja vägivallatut toimumist,” kirjutab Riigikogu esimees sotsiaalmeedias.

“Soovin USA kolleegidele jõudu ja töörahu ning loodan, et Ühendriikide ühiskondlikult pingeline olukord jõuab peatselt rahumeelse lahenduseni.”

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.