Rootsi artistile määrati karistus, kuna ta julges öelda , et migrandid ei ole integreerunud.

0
3071

Rootsi kunstnik mõisteti vangi, pärast seda, kui ta pani toime  „ tõsise vihakuriteo”, öeldes, et moslemist sisserändajad ei integreeru kunagi ja vägistamine on Lähis-Ida kultuuri osa, ning sealne massiline probleem.

Tänavakunstnik Dan Park vangistati algselt kolmeks kuuks, kui ta tweetis twitteris, et „vägistuskultuur on MENA [Toimetus: MENA on inglise keeles lühend, mis viitab Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonnale.] elanike seas väga oluline kultuuri osa ja OK tegevus”.

Parki vangistati ka „ühe rassi vihkamise” pärast, sest ta viitas moslemite sisserändajatele kui „blattaritele”.

Wiktionary sõnul tähendab “blattar” inimest, kes elab Põhja-Euroopa riigis, kes on tavaliselt Lähis-Ida või Põhja-Aafrika päritolu. On immigrandist gangster, kes ei ole hästi integreeritud.”

Malmö apellatsioonikohus otsustas tühistada eelmise ringkonnakohtu otsuse, mis leidis, et kunstnik on süüdi seitsmest süüdistusest kahest, suurendades Parki vanglakaristust – viidi kolmelt neljale kuule.

Teisisõnu: Rootsis on vihkamiskuritegevus, mis ütleb tõde – et moslemist sisserändajate seas on suuri probleeme integratsiooniga. Arvestades, et Lähis-Idas on sõna otseses mõttes nn vägistamismäng (taharrush gamea).

Rootsi kodanikke karistatakse regulaarselt islami usu või moslemite kritiseerimise eest.

Eelmisel aastal oli uudis, kuidas politsei süüdistas 70-aastast naist ja hiljem mõistis kohus ta süüdi moslemivastase Facebooki postituse eest, milles ta väljendas hirmu, et islam on võtnud riigi üle.

Allikas: infowars.com