Rootsi autor: Black Lives Matteri aktivistid käituvad nagu islamistid

0
1115

Rootsi autor, õppejõud, kunstnik, laulukirjutaja, muusikaprodutsent, TV-isiksus, usuline ja poliitiline aktivist Alexander Bard vallandati Black Lives Mattersi vastase kommentaari pärast. Ta kirjutas Twitteris, et “Black Lives Matter sarnaneb stalinistide ja islamistidega. See on kõige ohtlikum liikumine, mis eksisteerib praegu koos oma nõudmistega hävitada lääne kultuuripärand.”

Alexander Bard oli sunnitud Rootsi telejaama TV4-st lahkuma kriitilise Twitteri-postituse tõttu, mis käsitles vasakpoolset äärmuslust ja Black Lives Matterit.

Vasakpoolsed süüdistavad Bardi “rassismis” ja nõudsin telejaama juhtkonnalt tema vallandamist.

“Black Lives Matterist on saanud meie aja Rousseauian lynch mob. Kuna me midagi ei teadnud ja keeldusime midagi teadmast nende enda ja teiste ajaloo kohta, on BLM totalitarismi kõige ohtlikum vorm, taandudes kiiresti stalinismi ja islamismi järgmisele kujule,” kirjutab ta Twitteris.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.