Rootsi investeerib milljoneid, et õpetada migrantidele kuidas seksida blondiinidega

0
1670
Image: Youmo.se

Rootsi valitsus soovib eraldada kuni 5 miljonit Rootsi krooni (ligikaudu pool miljonit eurot) sisserändajate seksikursustele, teatas Fria Tideri uudisteväljaanne. Osa rahast läheb valitsuse soolise teabe veebisaidile “Youmo”, mis annab tõlkeid araabia, somaali ja dari keeles, vahendab Voice of Europe.

Veebisaidi eesmärk on harida sisserändajaid tervise, seksuaalsuse ja soolisele võrdõiguslikkusele. Veebisaidi sooinfot illustreerivad mitmed pildid, kellest enamus on blondid rootslannad ja tumedanahalised mehed.

Vahelehel “Armastuse all” on illustreeritud näited noorest blondist naisest, kes suudleb tumedanahalise mehega, ning sealt saame muu hulgas lugeda, et “armunud olla on armas tunne. Mõned inimesed on armunud mitu korda, aga paljud pole kunagi armastust kogenud. ”

Siin on mõned seksiteabelehekülje youmo.se vahelehed.
Foto: screenshot

Nüüd on Noorte- ja tsiviilasjade ministeerium (MUCF) saanud ülesandeks edendada migrantide haridusalaseid teadmisi, seda muidugi koostöös noorte Interneti vastuvõtuvõrgustikuga (UMO).

“Meie missioon hõlmab “Youmo” puudutava teabe laiendamist, jõupingutuste laiendamist spetsialistidele, ning pakkudes spetsialistidele pikaajalist oskuste väljaõpet veebipõhise hariduse arendamise kaudu, mis on peamiselt suunatud noortele” kirjutab valitsus.

Veebilehe väljatöötamine hõlmab ennekõike prostitutsiooni ja inimkaubanduse valdkondi, Aumõrvasid (vägivalda), sealhulgas suguelundite moonutamist, seksuaalset vägivalda ja seksuaalset ahistamist.