Rootsi kohus vabastas “arenguhäirega” naise grupivägistajad

0
1041

Rootsi ei väsi üllatamast. Kahjuks ebameeldivalt.

2. augustil edastasime uudise: “Neli Eritrea migranti (väidetavalt vanuses 17-20) grupivägistasid Rootsis “arenguhäirega” naise. Juhtum leidis aset maikuus Brommas. Migrandid hoidsid jõuga kätest ja jalgadest kinni, põhjustades vägistamise käigus naisele füüsilist valu ja kehalisi vigastusi.

Prokuröri hinnangul oli tegu eriti halastamatu ja julm, sest ohver oli haavatav naine, kes sattus olukorda oma puude tõttu.”

Nüüd selgub, et mehed on sootuks vabaks lastud. Rootsi sõltumatu reporter Peter Imanuelsen edastab, et kohus on vägistajad vabastanud, sest… (tähelepanu!)… ei olnud võimalik tõestada, et nad olid naise vaimsest puudest teadlikud. Seega, vaesekesed tuleb vabaks lasta!

Imedemaa Rootsi ja võimalik vaid Rootsis!

Saage tuttavaks: Aafrikast saabunud Rootsi “rikastajad”, kes vägistasid puudega naist vaginaalselt ja anaalselt

Prokuröri hinnangul oli tegu eriti halastamatu ja julm, sest ohver oli haavatav naine, kes sattus olukorda oma puude tõttu. Prokuröri sõnul ootab Eritrea “rikastajaid” süüdimõistmisel kojusõit. Olgu siinkohal lisatud, et Eritreas ei ole mingit sõda, kust peaks Euroopasse saabuma “vaeseid sõjapõgenikke”. See on pagulassaaga paljude valede hulgas üks suurimaid valesid.

Fyra unga män frias för gruppvåldtäkt i Bromma

Kvinnan är 18 år gammal och har en intellektuell funktionsnedsättning. Personer som känner henne väl beskriver att hon är på samma nivå som ett barn i fem-sexårsåldern, enligt domen. Lördagen den 5 maj träffade hon en av männen på T-centralen i Stockholm.