Rootsi liberaalist Euroopa Parlamendi saadiku elukaaslaseks on süüdimõistetud seksuaalkurjategija

0
544

Euroopa Parlamendi saadiku elukaaslane vabastati hiljuti vanglast. Talle oli mõistetud 9 aastat vangistust laste vastu suunatud seksuaalkuritegude eest.

ALDE fraktsiooni kuuluv Rootsi keskerakondlase 42-aastase Fredrik Federley drag queenist elukaaslane vabanes hiljuti vanglast. Drag queen on meessoost isik, kes on end riietanud naiseks.

Meest süüdistati muu hulgas 22 lapse vägistamises. Ohvrid olid teo toimumise ajal 6 kuni 9-aastased. 2014. aastal mõisteti pedofiil 9 aastaks vangi, kuid vabastati juba 2020. aasta jaanuaris.

Homoseksuaalist parlamendisaadik Fredrick Federley on elanud süüdimõistetud pedofiiliga Dalarnas talus, mille ta erastas 2017. aastal.

Psühholoogi sõnul vastab parlamendisaadiku elukaaslane pedofiili tunnustele, tal on isiksushäire. Mees kipub alahindama seksuaalset vägivalda ega ole näidanud üles soovi oma käitumist muuta. Psühholoogi arvamuse kohaselt on suur oht, et ta paneb tulevikus toime sarnaseid kuritegusid.

Federley valiti Rootsi parlamenti esimest korda 2006. aasta valimistel. Kui ta veel Rootsi parlamendis oli ja Rootsi parlament hääletas seadusemuudatuse poolt, mis kavatses suurendada seksi ostmise eest määratavat karistust kuuelt kuult üheaastase vangistuseni, mis jõustus 1. juulil 2011, ning selle üle hääletati 12. mail 2011, olid hääletamistulemused järgnevad: poolt 282 vastu 1. Ainus vastane oli Federley.

Euroopa Parlamendis on poliitik alates 2014. aastast ja 2019. aasta sai ta EL-i valimistel Rootsis häälte enamuselt kolmanda koha.

Kui tema elukaaslase taust ilmsiks tuli, teatas Federley, et mees elab temaga koos nii kaua, kuni ta leiab endale oma kodu.

Ka Fredrick Federley on drag queen -kunstniku nimega Ursula af Drakbane. Ta oli aastatel 2012–2019 abielus Johnny Kroneldiga, ning “neil” on tütar.

Allikas: Kansalainen.fi, Stoppapressarna.se, Wikipedia

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.