Rootsi: Nigeeria räppar kutsub mustanahalisi üles valgeid inimesi tulistama, orjastama ja tapma.

3
11986

Nigeerias sündinud räppar Jesse Ekene Nweke Conable, kelle artisti nimi on JCBUZ, on sotsiaalmeedias avalikult kutsunud oma mustanahalisi jälgijaid üles vägivallatsemisele valgete inimestega. 

Conable propageerib rassismi ja kutsub üles kõiki aafriklasi, kes elavad Euroopas tapma valgeid inimesi, edastab Samhällsnytt

“Kui mõni valge mees või valge tüdruk proovib sinust paska rääkida, tulistage neid!” Ütles Conable sotsiaalmeedias suletud rühmas.

Samhällsnytt kirjutab oma uudisloos, et Instagrami konto Barasvarta (“Ainult mustad”) on avatud ainult mustadele ja seal on mitusada jälgijat. Kontot haldab Conable ja sellel on loosungid on „Must võim Rootsis“ ja „Fuck White People“.

Ühes lehele postitatud videos ütleb Nigeeria räppar: “Mu vennad ja õed, mu mustad vennad ja õed, mul on teile tähtis sõnum. Ma tahan öelda teile kõigile mu mustadele vendadele ja õdedele – te olete erilised ja keegi pole teie moodi. Jätkake sõda. Meie, mustad, võtame üle – meist saab number üks – ühel ilusal päeval saab meist number üks – võtame need valged üle. Kuna need valged võtsid meid orjadena, peaksime neid võtma kui orje ja kohtlema neid veelgi halvemini. “

“Nagu need valged võtsid meid orjadena, peaksime meie neid võtma ka orjadena ja kohtlema neid veelgi halvemini,” ütleb Conable oma videopöördumisel.

„Me võtame nende litsid ja nende raha. Kui päris aus olla, siis see saab olema kõigi aegade parim võistlus,” jätkas Conable. „Oleme Aafrika sõdalased, nad pole meie tasemel. See on alles algus, must jõud.”

„See on alles algus, see algab väikeselt, kuid uskuge mind, me kasvame ja muutume suuremaks. Meist saab kõige tugevam grupp Rootsis – keegi ei julge meiega segi minna. Lihtsalt oodake, tuleb ilus päev.”

Üks teine inimene kirjutab Barasvarta kontol kommentaari: “Nad arvavad, et nad on meist paremad, aga meie ehitasime üles kõik, mis neil on”.

On hämmastav, et Jesse Ekene Nweke Conable ehk JCBUZ -il on praegu oma YouTube’i kontol ligi 280 000 tellijat ja on lausa hämmastav, et Youtube seda kontot kinni panema ei kipu. Sarnaselt ei jookse ka instagram ega Facebook tema kontosid sulgema.

Nigeeria sisserändaja saabus Rootsi esmakordselt 2008. aastal. Tal on nüüd Rootsi kodakondsus ja ta elab Lundis.

3 KOMMENTAARID

  1. Miks see härra ennast samal ajal kui viha õhutab (loeme selle reaalseks vihakõneks) ennast väga ebakindlalt ja ebamugavalt tunneb. Kes talle maksis ja kui palju, et ta seda nõus tegema oli? Nö avaliku elu tegelastele kehtivad teadagi reeglid, kus vaenu ja viha õhutamine lõpetavad igasuguse edasise karjääri.
    Siin on tegemist tellimustööga mida toetavad kõik globaalsed infoallikad ning rootsi valitsus, seepärast ei tule ka bänne ega karistusi. Summa pidi meeletu olema ning tumedad on niikuinii kõik väga tundeliseks aetud selle ra*****smi teemaga mida tegelikult ei eksisteeri selles vormis enam aastakümneid.

  2. Kommenteerides seda postitust Facebookis, suleti koheselt minu konto kolmeks päevaks (“karistus” veel kestab ja ma ei saa seal veel kaks päeva kommenteerida jne), see nigeerlane aga irvitab sotsiaalmeediates rahulikult edasi! Tema puhul on kõik ok, tema võib teisi sõimata ja tapmisele õhutada. Kaua selline libe-tolereerimine kestab?! Neegri koht on Aafrikas, nii ütleb laulusalm!

  3. Asi on kriminaalne terrorism, näitab, et kriminaalidel on relvad ja lollid valge nahalised ei oska ennast kaitsta. Samas artikkel selgitab, et pahupidi rassism on OK ja igati lubatud.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.