Rootsi riigitelevisioon teatab, et kahe valge tüdruku tapmisel Marokos “pole islamiga mingit seost”

0
1679

Rootsi riigitelevisioon teatab, et kahe valge tüdruku tapmisel Marokos “pole islamiga mingit seost”. Juhtumit tsenseeritakse – tapmisvideo levitamine võib rootslastele tuua kuni nelja-aastase karistuse, edastab Voice of Europe.

Rootsi rahvusringhäälingu SVT kajastus 24-aastase Louisa Vesterager Jesperseni ja 28-aastase Maren Uelandi koletust topeltmõrvast Maroko islamistide poolt on toonud kaasa paljude pahameele.

Lisaks artiklile, et kahe Skandinaavia tüdruku metsikul mõrval ei ole “islamiga midagi pistmist”, hoiatas SVT rahvast, et mõrva graafilise video jagamine on ebaseaduslik ja selle levitamine karistatav kuni nelja-aastase vangistusega.

Paljud vaatajad kurtsid, et SVT muretseb pigem video jagamise pärast, kui kohutavate mõrvade enda pärast. Samuti ei maininud nad juhtumi puhul ISIS-e stiilis pea mahalõikamisest, vaid teatasid mõrvadest „kaelahaavade“ läbi.

Rootslased on riigitelevisiooni käitumise pärast kriitilised.

Ehtsaks tunnistatud video sellest, kuidas Maroko mehed Põhjamaade naisel pea otsast ära lõikavad:

NB! Nõrganärvilistele tungivalt mittesoovitav!

B! Nõrganärvilistele tungivalt mittesoovitav!
https://eestinen.fi/2018/12/ehtsaks-tunnistatud-video-sellest-kuidas-maroko-mehed-pohjamaade-naisel-pea-otsast-ara-loikavad-nb-norganarvilistele-tungivalt-mittesoovitav/?fbclid=IwAR3sJEO1Kn64Mz2VSUj5iJS6hcq5A9To–h0T8j1ONrh5esWOo7rLAOPhJI