Rootsi riiklik telekanal hägustas mõrvari näo, ning paluvad abi kurjategija tabamisel

0
5921
Pilt kahtlustatavast Norrast

Täielik komöödia: Rootsi politsei palub inimeste abi pildil oleva kurjategija leidmisel. Kahjuks ei saa kurjategija nägu näidata, see oleks liiga rassistlik. 

Norra politsei on rahvusvaheliselt tagaotsitavaks kuulutanud 20-aastase Rootsi kodaniku, kes on kahtlustatav mõrvas ja noaga röövimises, vahendab Voice of Europe.

Norra politsei avaldas kahtlustatava fotod reedel, lootes avalikkuse abile, et kurjategija võimalikult kiiresti tabada.

Rootsi televisioon hägustas kurjategija pildi

Rootsi riiklik telekanal aga otsustas hägustada kurjategija näo. Aga kellel on hea kujutlusvõime ja infot selle mehe kohta, võtke ühendust politseiga.

20-aastane kurjategija on varasemalt Rootsis süüdi mõistetud vargustes, röövimises ja narkokuritegudes.

Swedish public service pixelates photo of man wanted for murder

He is suspected of the murder of 24-year-old Heikki Björklund Paltto in Oslo, as well as a knife robbery. He is 20-years-old, a Swedish citizen and resides in Uppsala according to Norwegian media. Norwegian police released photos of the suspect on Friday in an appeal to the public.

Svensk medborgare jagas för mord och knivrån i Norge

En tidigare brottsdömd 20-årig svensk medborgare är internationellt efterlyst av norsk polis. Han misstänks för mord på en 24-årig man i Oslo i måndags samt ett knivrån. Norsk polis vädjar till allmänheten med bilder på den misstänkta mördaren. Svenska medier väljer att antingen pixla eller inte publicera bilderna.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.