Rootsi valitsus plaanib migrantidele seksuaalõpet

0
721

Multikultuurilises Rootsis on viimasel ajal toimunud mitmed noorte tütarlaste grupiviisilised vägistamised. Alaealiste vägistamised on Rootsis juba igapäevased.
Rootsi valitsus plaanib migrantidele seksuaalõpet.

  • Eelmise nädala neljapäeval rünnati Uppsala lähedal Östervålas koolist koju minevat 10-aastast tüdrukut. Juhtum leidis aset kella 3 ajal päeval, kui kolm meest ründasid ja vägistasid tüdrukut kohalikul kalmistul. Politsei aga keeldub kurjategijate tundemärke avaldmast (ilmselt liiga rassistlik).
  • Sarnane juhtum toimus Lõuna-Rootsis, Lundis. 14-aastast tüdrukut rünnati kella 19.30 paiku kesklinna pargis. Viis meest hoidsid tüdrukut kinni ja kiskusid riideid seljast. Tüdruku päästis kõige hullemast juhuslikult möödunud vanaproua.

Alaealiste vägistamisjuhtumeid on niivõrd palju, et nende ülesloetlemiseks peaks eraldi lehe tegema.

Vägistamisepideemiaga seoses on Rootsi valitsus välja tulnud plaaniga pakkuda saabuvatele migrantidele seksuaalõpet. Sotsiaalminister Annika Strandhälli sõnul on õpe “äärmiselt vajalik”, sest kolmandatest riikidest saabunud migrantidel on “täiesti erinevad seksuaalnormid”. Selleks on valitsus eraldanud 3,7 miljonit Rootsi krooni.

Kokkuvõtteks: ühiskonnal, mis ei suuda kaitsta oma lapsi, ei ole tulevikku…


Allikad: