Ryanairi stjuardess ja tema sõbranna said peksa, sest keeldusid suudlemast

0
5223

Ryanairi stjuardess ja tema sõbranna said meeste kampalt peksa, sest nad keeldusid suudlemast võõraid mehi ja ka omavahel, kui nad viibisid bussis.

Melania Geymonat, 28-aastane, koos oma Ameerika sõbranna Chrisega sõitsid Londoni ööbussiga.

Samal ajal, kui nad olid kahekorruselise bussi ülemisel korrusel, rääkis Melania, et tüdrukute poole pöördusid mehed, kellest enamus rääkisid hispaania keelt. Mehed tegid mitmeid seksuaalseid žeste ja püüdsid tüdrukuid sunniviisiliselt suudelda, ning nõudsid ka tüdrukute omavahelist suudlemist.

Foto: Sam Webb

Kui tüdrukud keeldusid, muutusid mehed metslasteks ja seejärel ründasid neid.

Rääkides Uruguay saidile, ütles Melania, et alguses taheti, et me omavahel suudleksime ja et nad saaksid seda pealt vaadata.

“Ma üritasin olukorda rahulikult võtta, ütlesin neile, et palun jätke meid rahule, kuna Chris ei tunne end hästi. Järgmine asi, mida ma mäletan, oli Chris nende keskel ja nad peksid teda. Ma ei mõelnud ja läksin nendele vahele. Ma tõmbasin sõbranna tagasi ja püüdsin teda kaitsta. Seejärel hakati mind peksma.”

 

“Ma ei tea isegi, kas ma olin teadvuseta. Ma tundsin verd, mu riided olid verised ja kogu bussi põrandal oli verd.”

“Me läksime alla ja politsei oli seal.”

“See ei ole mingi üksikjuhtum, see on nii tavaline. Meid vaadeldi kui meelelahutusena.”

Melania on Ühendkuningriigis elanud selle aasta veebruarist. Ta on meditsiiniõpingute pärast töötanud Londonis elades stjuardessina.

Foto: Melania Geymonat / LinkedIn

Kui naised olid läbipekstud, varastasid mehed ka nende asjad.

Melania ütles: “Ma ei mäleta, kas buss vahepeal peatus või kes kutsus politsei.”

Melania kiidab Londoni politsei tööd, öeldes, et nad on igati abistavad kogu selle uurimise ajal.

“See, mis ajendas mind kõige rohkem sellest rääkima, on vägivald naiste vastu, mida ma tajun, mitte ainult siin Euroopas, vaid ka Uruguays,” lisas Melania.

 

Politsei avaldus

“See juhtum toimus neljapäeval, 30. mail pärast kella 02.30. Pärast seda, kui kaks naist, kes olid mõlemad 20-ndates, sisenesid West Hampsteadis N31 bussi.

“Kui nad istusid ülemisel korrusel, pöördusid nende poole 4 meest, kes hakkasid neile seksuaalseid ja homofoobseid kommentaare tegema. Naisi rünnati ja löödi mitu korda enne, kui mehed bussist maha jooksid. varastades naiste isiklikud asjad.”

“Mõlemad naised viidi haiglaravile näohooldushaiguste raviks.”

“Igaüks, kes juhtumit nägi või kellel on uurimist abistav teave, palutakse politseiga ühendust võtta 101 või tweet @MetCC-s ja tsiteerida CAD737 / 30May. Teise võimalusena helistage Crimestoppersile anonüümsele infotelefonile 0800 555 111. “

Allikad: