Sajad migrantid tegid tormijooksu Hispaania piirile ja ründasid politseid happega

0
674

Hispaania politsei pressiesindaja sõnul ületas kolmapäeval enam kui 100 Aafrika migranti ebaseaduslikult Maroko ja Hispaania vahelist piiri.

Migrantid tegid tegid tõelist “verejooksu” rünnates neid takistavaid politseinike käte ja jalgadega. Nad ronisid üle piiri, ning liikusid sealse ajutise vastuvõtukeskuse poole. Kohalikud uudistesaated näitasid noori mehi, kes karjuvad: “Ma armastan Hispaaniat!”.

Viie sisserändaja poolt vigastati seitset Hispaania politseinikku, kellele visati hapet näkku, sõnas pressiesindaja.

ALLIKAS: 

Hundreds of migrants storm Spanish border and attack police with acid

The more than 100 African migrants crossed over the highly fortified border into Ceuta from Morocco on Wednesday, according to a Spanish police spokesman. They were part of a group of 300 migrants who tried to enter European territory by storming the fence on Tuesday night.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.