Saksa väljaanne hoiatab: Euroopasse on oodata varsti 250 miljonit põgenikku, kellele tuleb avada uks!

2
2806

11. DETSEMBER 2018 võib kujuneda selle sajandi ajaloo kõige mustemaks päevaks, kirjutab Epoch Times.

Juhul, kui ÜRO võtab 11.detsembril 2018 vastu uue rändepaketi, muudab see totaalselt kogu Euroopa elanikkonna elu. Seda ulatuslikku rahvaste ümberjaotamist toetas ka Saksamaa liidukantsler A. Merkel.

Paktis ei ole räägitud pagulastest, vaid 250 miljonist sisserändajast, kellele tuleb uks lahkelt lahti teha. See oleks meie sotsiaalsüsteemi täielik lõpp. Loomisel on totaalne tsensuuriaparaat.

Ajal, mil meedia ja poliitika on pühendunud võitlusele parempoolsete jõudude vastu, küpseb teatud tagatubades salamisi rahvastiku totaalsele kontrollile allutamise plaan. Autoriõiguste taha varjudes, on loomisel totaalne kontrolli- ja “tsensuurimasin”, mis hakkab edaspidi otsustama kõige selle üle, mida tohib internetis üldse avaldada ja mida mitte, hoiatab Saksa väljaanne.

2 KOMMENTAARID

  1. On kirjutatud, et kui nad tulevad oleks sotsjaal süsteemil täiielik lõpp, see on niigi suht p.r.e. Ju 😂 kuna üksikute inimeste käes on võim ja lihtinimene on (kaotaja, on sama moodi p*r*e* ja aind selle jaoks, et süsteem töötaks ja üksikutel inimestel oleks hea olla) kui keegi teab liiga palju või tahab avalikuse ette midagi tuua midagi sellest julmast süsteemist, hävitakse ta väga väikse süsteemi osaga kuna see nii öelda eluvorm puudutab pea aegu kõiki inimesi, ilmselt vähesed saavad saavad aru millest räägin kuna see on teistele liiga keeruline püramid skeem 🙂 see oleks süsteemile õrna ohuga, aga nagu külmetuski inimesele – võib hullemaks minna 😌

Comments are closed.