Saksamaa koolides asendatakse kristlik usuõpetus islamiõpetusega

0
2384

Berliini algkool: uues tunniplaanis pole enam kristlikku usuõpetust, vaid selle asemel on nüüd õppekavas kaks õppetundi islamiõpetust.

Berliini algkoolis ei toimu enam protestantlikku ega katoliku usuõpetust ja see on asendatud islami tundidega. Õpilased, kes ei soovi selles osaleda, saavad kaks vaba õppetundi. Kui vasakpoolsed multikulti maailmareformijad jätkavad plaani samas vaimus, siis on Chemnitz vaid väike eelmäng, kirjutab Epoch Times kolumnist Hubert von Brunn.

Kujutage ette: teie 9-aastane poeg tuleb pärast esimest koolipäeva koju ja näitab uue õppeaasta tunniplaani. Seal te näete kohta, kus varem oli protestantlik või katolik usuõpetus, on nüüd kaks korda nädalas “islamiõpetuse” tund. – Täiesti välistatud, midagi sellist ei ole võimalik, ütlete selle peale teie. Jah, aga see on nii! Õnneks veel mitte kõikjal Saksamaal, aga see on juba juhtunud mõnes kohas.

Igal juhul on Berliini-Schönebergi Teltowi algkooli neljandas klassis nüüd kaks vaba tundi nädalas, kui õpilane ei ole islamiusku. Aga nad saavad hetkel veel tänada õnne, sest usuõpetus on Berliinis vabatahtlik õppeaine. Seni veel ei saa õpilasi hukka mõista islami õppetundides mitte osalemise eest. Veel mitte!

Selle kooli õpilase isa kirjeldas olukorda nii:

“Kui tavalises algkoolis toimub ainult islamiõpetuse andmine, kuid seal kõrval ei pakuta enam kristlikku usuõpetust, siis läheb kristlikus läänes midagi väga valesti.”

Nördinud isal on õigus, kuigi tuleb öelda, et see protsess on lihtsalt veel üks tükike mosaiigist meie ühiskonna arenevas islamiseerimises, mida toetavad ja edendavad teatud poliitilised jõud.

Ankara kaliif hõõrub rõõmsalt käsi.

Noored õpetajad pöörduvad kohtusse, sest nad soovivad minna klassi ette pearätis. Üks saksa pedagoog sai noomituse, sest ta kannab oma kaelas risti ja isegi selle asendamine stiliseeritud kala kujutisega pole lubatud.

Ja siis tuleb moslemiusku tütarlaps ja küsib omale palvekeskust – ja saab selle! Koolide söögikohtades ei valmistata enam sealihast toite, sest see võib moslemid solvata jne.

Nende absurdsuste loend on peaaegu lõputu ja annaks piisavalt ainest, et kirjutada sellest raamat. Tõenäoliselt ei leiaks selle raamatu autor aga raamatule kirjastajat, kes raamatu välja annaks, kuna see on moslemikriitika ja see on üks poliitikavaldkond, mida ei tohi kritiseerida ja sellest peab hoiduma. Igaüks, kes seda ikkagi teeb, on rassist ja nats.

Tagasi Teltowi algkooli. Pärast seda, kui isa tuli toimuvaga avalikkuse ette, tegi Berliini hariduse senaator Sandra Scheeres (sots), avalduse: “Loomulikult oleks soovitav, et usuõpetus koolides võiks uuesti jätkuda.”

Nojah: oleks, võiks ja saaks! Milline naljakas poliitika, mis ei suuda tagada, et meie koolides säiliks kristlik usuõpetus.

Usuõpetuse andmine on Berliini kooliseaduse kohaselt pandud kirikutele. Ja protestantlik kirik õigustas religioosse usuõpetuse mitteandmist “tööjõupuudusega”.

Samal ajal Erdogani kontrolli all olev Türgi islamiorganisatsioon DITIP tunneb suurt huvi selle haridusse tekkinud tühimiku täitmise vastu ja saadab oma islami (võib-olla isegi islamistliku) õpetuse koolitajad saksa koolidesse. Ankara kaliif hõõrub naeratades käsi.

ALLIKAS: 

Berliner Grundschule: Kein christlicher Religionsunterricht mehr auf dem Stundenplan – dafür zweimal “Islam”

An einer Grundschule in Berlin gibt es keinen evangelischen oder katholischen Religionsunterricht mehr – dafür Islam. Oder die Schüler haben zwei Freistunden. Wenn diese links-grünen multikulti Weltverbesserer so weiter machen, dann wird Chemnitz nur ein kleines Vorspiel gewesen sein, meint Hubert von Brunn.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.