SAKSAMAA: TRAHVID KODUTUTELE, PAGULASTE JAOKS UUED KODUD!

0
1430

Dortmundi linn karistab kodutuid:  20 euro suurune trahv või vangla karistus tänaval magamise eest.

Ringhäälinguorganisatsiooni WDRi andmetel on juba toimunud 464 sanktsiooni kodutute vastu ja 265 juhtumil määrati trahv 20 eurot.  Teine võimalus on minna vanglasse, kui nad ei suuda trahvi maksta.

Avaliku korra tagamise eest vastutav peaspetsialist sõnas, et kodutuid ei peeta üleval, vaid nad peavad tegutsema. Uuringud näitasid, et teistes Saksa linnades on isegi kodutud linnapiirkonnast väljasaadetud.

Samal ajal on Dortmundis varjupaikades suur hulk pagulasi. Teistes riigi linnades on isegi ehitanud põgenikele uhked majad või terveid hoonekompleksid.

 


Nordrhein-Westfalen ehk Põhja-Rein-Vestfaal võõrustas bin Ladeni ihukaitsjat ja tema perekonda alates 2008. aastast kuni 2018. aastani, makstes sotsiaaltoetust 1100 eurot kuus, kuni tema vastuolulise väljasaatmiseni.

Poliitikud räägivad Saksamaa suurest rikkusest, kuid tundub, et nad ei ole ka oma vaeseid unustanud, vaid kavatsevad neid selle eest karistada, et nad on vaesed.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.