Saksamaal 9-aastase lapse vägistanud nigeerlasele mõisteti viis aastat ja kuus kuud vangistust

0
1266
Kahtlustatav viidi teisipäeval Dessau ringkonnakohtusse.
foto: Ruttke

Nigeeriast pärit mehe vägistamisjuhtumis tehti otsus Saksamaal, Dessau linna ringkonnakohtus: Nigerist pärit mehele mõisteti teisipäeval viis aastat ja kuus kuud vangistust.

Ringkonnakohus andis vägistajale seega armu, sest prokurör nõudis kuus aastat reaalset vangistust ja kaebuse esitaja (advokaat) oli nõudnud kaheksa aastat ja kuue kuu pikkust vangistust.

Meest süüdistati laste raskes seksuaalses väärkohtlemises, koos raske vägistamise ja raskete kehavigastuste tekitamise, relvade ebaseadusliku omamise ja koos arestitud ebaseadusliku relvaga. Süüdistataval oli teo toimepanemise ajal kaasas seadusega keelatud “libliknuga”.

27-aastane Nigeeriast pärit mees vägistas möödunud pühapäeval, 9. juunil, Nelipühade ajal 9. aastase lapse. Nigeerlane, kes elas Vockerode pagulaste keskuses (viibib Saksamaal ajutise asüüliloa alusel st. mehele ei ole antud asüüli ja ta viibib riigis ajutiselt) tunnistas end tänu ülekaalukatele asitõenditele raskes kuriteos süüdi.

Enne ringkonnakohtu lõplikku otsust selgitas ekspert kõigile kohtusaalis viibijaile, et mehe DNA-d leiti nii lapse riietelt, kui ka kehalt. Laps on vägistamise ja juhtunu tagajärjel tõsiselt traumatiseeritud. Tal on massiivsed psühholoogilised probleemid.

“Psühholoogilised tagajärjed on suured,” ütles prokurör kohtule.

Süüdistusmaterjalid tõendasid, et mees kasutas avalikus ruumis alla kümneaastase lapse kallal rasket vägivalda, surudes lapsel vägistamise ajal suud kinni, teda samal ajal kägistades.

Allikas: www.mz-web.de

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.