Saksamaal, Berliinis tahetakse juba alla kuueaastaseid lapsi kaasata soolise mitmekesisuse teemadesse!

0
567

Berliini Senat avaldas jaanuaris küsitava sisuga „seks-brošüüri”, mis on mõeldud lasteaia õpetajatele, vahendab RTL NEXT.

Berliini Senati soov on, et lasteaialapsed tutvuksid ja õpiksid ümber käima seksuaalsete teemade ja elulaadiga. Selletõttu loodi lasteaiaõpetajate tarbeks jaoks raamat, mille abil saavad õpetajad neid teemasid lasteni tuua. Saja neljakümne lehelise vihiku pealkirjaks on “Murat mängib printsessi, Alexil on kaks ema ja Sophie on nüüd Ben”!

Miks peaksid alla 6 aastased lapsed nii varakult seksuaalsete teemadega vastanduma?
Kas alla 6 aastased lapsed üldse mõistaksid seda?

Berliini Senati sõnutsi on selle brošüüri kirjastamise põhjuseks Berliinis elavate inimeste elustiilide ja eluviiside mitmekesisus.

Ma tahaksin kunagi:

  • habet omale saada
  • rindu, kus piim on sees
  • beebit kõhus
  • peenist ja tuppe
  • kõrget häält

… räägib viie ja pooleaastane Kim brošüüris.

Palju rõõmu ja edu nende materjalide kasutamisel soovib raamatukese eessõnas Berliini laste- ja noorte riigisekretär Sigrid Klebba.

Hariduse, noorsoo ja perekonna senaator Sandra Scheeres julgustab Berliini lasteaiaõpetajaid selgitama neid seksuaalseid teemasid väikelastele!

Saksamaa Kristlik-demokraatlik Liit (CDU) soovib peatada selle brošüüri levitamist väikelastele ja ütleb, et seksuaalse ja soolise mitmekesisuse teemad ei puutu Berliini lasteaedadesse!

CDU parlamendiliige Florian Graf ütleb, et isegi kui enamik lapsi ei tule enam traditsioonilistest peredest, peab lubama väikelastel olla lapsed. Väikelapsed ei peaks nii noores eas seisma silmitsi seksuaalsete teemadega.

Pajud lapsevanemad on väga vihased!