“Sallivus” võib olla eluohtlik: järjekordsed vasakpoolsete ajupesu ohvrid läksid Aafrikas kaduma

2
1277

Pahad aafriklased, kurjad araablased, vägivaldsed moslemid jne – see kõik on paremäärmuslaste, rahvuslaste, konservatiivide, immigratsioonivastaste väljamõeldis. Kõik inimesed on toredad ja head, islam on rahuusk – umbes selline näeb välja vasakpoolsete ajupesu koolides ja ülikoolides, mille nad hõivanud.

Ja kuna kõik on “natside” väljamõeldis, võtavad inimesed ette hullumeelsena tunduvaid retki, et tõestada maailmale vastupidist. Paraku paljud neist sinisilmsetest lillelastest ohtlikes riikides lihtsalt tapetakse või nad lähevad kaduma. Need õnnetud inimesed ei ole midagi muud kui vasakpoolsete ajupesu ohvrid.

Foto: infowars.com

Kanadast pärit Edith Blais ja tema itaallasest mees Luca Tacchetto reisisid Lääne-Aafrikas asuvasse riiki Burkina Faso, kui kogu suhtlus nende perekondadega 15. detsembril äkitselt katkes. Arvatakse, et paar rööviti, nende asukoht on jätkuvalt teadmata.

Paar sõitis läbi Burkina Faso, hoolimata Kanada valitsuse hoiatusest „vältida igasugust tarbetut reisimist” sinna riiki. Nad võtsid suuna pealinna Ouagadougou-sse, vaatamata sellele, et kuus kanadalast tapeti seal 2016. aasta rünnakus, kui islamistid tungisid hotelli.

Paar oli saabunud Burkina Fasosse läbi Mali, vaatamata Kanada valitsuse hoiatusele „vältida kõiki sõite” Malisse seoses tõsise terroriohu ja vägivaldsete rünnakutega.

„Relvastatud kurjategijad tulistavad sõidukeid, et neid peatada ja röövida reisijaid…. Sellised intsidendid võivad juhtuda nii päeval kui öösel, nii pea- kui ka kõrvalteedel,” hoiatab Kanada institutsioon.

Kuigi on kinnitamata, kas kaduma läinud Edith Blais isiklikult kirjutas need sõnad, ringleb sotsiaalmeedias Facebooki postitus, millel Blais seismas araabiakeelse märgiga „Iraak, ning postitus sisaldab: “PÖIDLAKÜÜDIGA IRAAKI- ma lihtsalt tahtsin jagada, et armastust ja soojust on kõikjal maailmas. Sa lihtsalt vajad tarkust ja julgust, et jõuda arusaamisele. Avage oma meeled ja südamed! Me oleme inimesed, kes näitavad teistele, et maailm on koht, kus üksikud naised saavad kaugetesse nurkadesse reisida. Head 2019. aastat. Asume teele.”

Teele ta ilmselt jäigi…

Nagu öeldud, on olnud palju juhtumeid utoopias elavatest vasakpoolsetest, kes külastavad ohtlikke riike, püüdes levitada rahu, armastust ja mõistmist, ning kes lõpuks surevad.

Teised, kes on väljendanud toetust massilise sisserändele, on nende samade sisserändajate poolt julmalt vägistatud ja mõrvatud.

Viimane näide oli sellest, kui kaks naissoost Skandinaavia turisti, kellest üks kutsus oma Facebooki jälgijaid „mitte kunagi arvustama inimesi nende välimuse järgi” (avaldades toetust moslemitele) videos, mis mõistis hukka islamofoobiat.

Mõlemad naised vägistati ISIS-e toetajate poolt ja neil lõigati pead maha Maroko matkaretkel.

Teisel juhtumil sõitsid kaks vasakpoolset jalgratturit ümber maailma, väites, et maailmas ei ole kurjust ja et meie vaade teistele kultuuridele, mis on rohkem sallimatud või ohtlikumad, on vaid meie enda kitsarinnalisuse vili.

Need vasakpoolsed utoopias elavad jalgratturid tapeti islami terroristide poolt Tadžikistanis.

Senikaua kuni vasakpoolsed ei lahku oma utoopilistest luuludest ning ei mõista, et maailm on ohtlik koht, mis on täis inimesi, kes kavatsevad teha halba, ning et suurem oht varitseb Aafrikas ja Lähis-Ida riikides, sureb mõttetusse surma veel ajupesu ohvreid.

Ei maksa unustada, et see on ka põhjus, miks meil on riigipiirid: et hoida ohtlikke vägivaldseid kurjategijaid eemal – aga vasakpoolsed teevad kõik selleks, et need piirid hävitada.

Allikas: EI Pagulastele

2 KOMMENTAARID

  1. Kõik on muidu tipp topp, aga artiklil võiks rohkem allikaid olla. Näiteks iga mainitud juhtumi kohta. Ja telefonis pole ka mainitud algallikas klikitav.

  2. Delfi kustutab nüüd kommentaari ka siis, kui seal on kirjutatud: “geegrid ja mäslemid” 😉 Nende asjus ei tohi absoluutselt MIDAGI öelda.

Comments are closed.