Salvini: “Ainsad rassistid, keda ma tean, on vasakpoolsed poliitikud!”

0
1020

ÜRO uus inimõiguste juht Michelle Bachelet teatas, et soovib Itaaliasse saata erirühma, et uurima asuda Itaalia valitsuse poolt toime pandud sisserändajate vastaseid rassistlike rünnakuid.

Samal ajal kui Salvini külastas Bari lõunapoolset linna, teatas ta ambitsioonikalt: “Ainus rassism, mida mina tean, on toime pandud vasakpoolsete poliitikute poolt, ning see on muutnud Bari saldamalinna Itaalia põgenikelaagiks.”

ÜRO pagulaste ülemkomissar Filippo Grandi aga teatas kohtumisel Rooma siseministeeriumis, et ÜRO on rassistliku Itaalia rahva vastu.

“Me teeme koostööd, et lahendada probleeme, kasutame rassismiahela vastupidist vastandit, mida mõni teadmatu inimene, kes ei tea Itaaliast midagi ja selle suurepäraseid inimesi, mõistab hukka,” teatas Salvini ÜRO ülemkomissarile.

Salvini on tõusnud Itaalias ajaloo kõige populaarsemaks poliitikuks ja on hakanud välja saatma riigist 500 000 sisserändajat, mida ta lubas ka valimiste ajal.

ALLIKAS:

The only racists I know are left-wing politicians says Italian Interior Minister

Michelle Bachelet, the United Nations’ new human rights chief, announced that the UN wants to send a team to Italy over reports of migrants facing attacks and racism. The controversy didn’t sit well with Interior Minister and Deputy Premier Matteo Salvini on Thursday.