Samal ajal kui pagulasi poputatakse, omad inimesed külmuvad surnuks …

5
2672

Inimesed! AUUU , INIMESED!!! Oleme ikka inimesed või enam mitte? Meie kaaskodanikud külmavad ennast poolsurnuks 21.sajandi alguse Eestis? Keset valget päeva , meie kõikide pilkude all Narva kesklinna suurima kaubanduskeskuse ees…. Mis meiega lahti on? Kuhu me jõudnud oleme ?

 • Lastele ei jätku toiduraha ,
 • vanurid ei jõua enam arstijärjekordi ära oodata

… aga meie Eesti Feik-eliit aga pidutseb , pidutseb terve aasta juba Eesti 100 ja ostab tanke kokku.

 • Toidame samal ajal igat masti ülemere sõjardeid ,
 • hoiame neid toasoojas,
 • hoolitseme nende tehnika eest ,
 • anname oma viimase ära – peaasi et nad meiega rahul oleksid.

Aga oma julgolekustruktuure seejuures ei usalda. Sellel samal päeval kui see mees seal Narva Centrumi kaubanduskeskuse ees pidas oma isiklikku ehk loodevavalt veel mitte viimast olelusvõitlust , rallitasid Tallinna mnt pidi , kõigest 100 meetrit eemal asuva peatänavat mööda Eesti-Vene piiri poole Suurbritannia lipukestega soomukid ähvardades keda või mida ? Kes olid need kes selle provokatsiooni esile kutsusid , kes on need Eestimaa Toompeal-Kadriorus redutavad reeturid ? Samal ajal meie inimesed , pole vahet kes , külmuvad kõikide slime all surnuks. Mis riigis me elame , kas sellisel riigil saab olla üldse eluõigust kes oma kodanikest ja kodanike arvamusest ei HOOLI karvavõrdki? Kui me ei suuda kaitsa oma kõige nõrgemaid . Vastus on kindel EI….

Foto: Aivo Peterson (Facebook)

Vaadake ka seda fotot lähemalt , inimene oli ettevaatlikult oma kõrvale pannud oma prillid …. Ja andke mulle mõista , miks seisab nende kõrval kiirabi , inimesed soojas autos ega leia isegi mingitki sooja tekki ega katet niikauaks kui politsei saabuma peaks ? Aga kui politsei tuleb tunni aja pärast ja see meie riigi alam saab selliseid külmakahjustusi mis otsustuvad letaalseteks? Kiirabi slime all ja mööduvate inimeste ükskõiksete slime all lastakse inimene surnuks külmetada 21.sajandi Eestis …. Kui sügavale oma moraalituses oleme veel võimelised laskuma? Me kõik oleme selles ükskõiksuse kuritöös kaasosalised sest just meie ükskõiksete poolt on juhtunud see et meie Eesti Vabariigi poliitiline läbikukkunud establishment on täielikult võõrandunud oma rahvast ja tema igapäeva probleemide lahendamisest.
Suured tänud ka selle kaasatundjast naisterahvale kelle kaasabil saime tehtud kõnehädaabikeskusesse , aga nagu nägite , ilma suurema eduta …. Ootaks nüüd kommentaare meie ülemakstud riigijuhtidelt , ametite juhtidelt …

Narva , Anno Domini 2018
28. November
Aivo Peterson , kahe lapse isa

5 KOMMENTAARID

 1. Eesti valitsus on Eestirahva reetur !

  Reeturid, Ei mingeid valimisi vaid tagasi astumist ja laiali minemis kogu toompeale suurpuhastus reeturitest.

 2. Oleksid võinud nad oma sooja autosse kutsuda kui ise nii eeskujulik ja hea kodanik oled ning tead täpselt kuidas asjad siin riigis käivad. Ma olen enam kui kindel, et mustanahalise a-sotsiaali peale ei oleks ei sina ega see kaasatundja naisterahvas, kellega *aplausi algus* kahe peale suutsite kõne hädaabikeskusesse teha, lillegi liigutanud. *aplausi lõpp*
  Rahvuslased, võtke kokku ennast. Kui leiate, et tahate midagi mõistliku teha, tehke, argumenteerige, proovige ise poliitikas ehk hakkama saada ning midagi korda saata. Riigikogu ees aga tõrvikute ja heinaharkidega (loodungitega)
  vägivaldne räuskamine ei ole märk intelligentsusest ega sellest, et me väga kokkuhoidvad ja rahvust väärtustavad oleme, vaid ehe märk talupojalikust nõrkusest ja hirmust. Viimane asi mida meile vaja, on veelgi enam lõhestunud ühiskond. Tegelege reaalsete probleemidega ja pakkuge reaalseid lahendusi.

 3. Häbiväärne artikkel, mis on üles seatud rahutuste tekitamiseks ja teatud erakonna huvides. Iga inimese valik on kas leida oma elus lahendus või jääda tänavale vedelema. Pole meil ju pikutamas külmadel tänavatel hordide viisi rahvast.

 4. Miks te valetate? Sotsiaalhoolekanne annab elamispinna, kui sinna pöörduda. Olen ühele oma tuttavast kodutule nii korteri saanud. Mingeid pagulase horde meil ka ei ole. Need 150 kes siia on tulnud on enamuses juba siit riigist lahkunud. Palun tehke uudiseid mis on uudised, mitte ärge valetage.

  • Keegi ei valeta. Inimene on tänaval ja külmub. Väga tore et on olemas sellele mingisugunegi alternatiiv ja lahendus aga palun ürita mõista miks see inimene siiski ikkagi tänaval on.

Comments are closed.