San Francisco keelab kodudes suitsetamise, kuid lubab edasi kanepit suitsetada

0
1102

San Francisco elanikel on keelatud oma korterites suitsetada, kuid siseruumides on lubatud jätkuvalt marihuaanat edasi suitsetada. Linnaametnikud teatasid uuest regulatsioonist teisipäeval.

Linnavolikogu võttis vastu uue seaduse: 10 poolthäält ja 1 vastu.

Samuti tegid seadusandjad algselt ettepaneku keelata hoonetes ka marihuaana suitsetamine, kuid nad muutsid eelnõud pärast seda, kui kanepiaktivistid protestisid, et see on ainus seaduslik koht, kus nad saavad segamatult kanepit suitsetada.

Suitsetajad väitsid, et uus seadus rikub nende põhiõigust, eriti kodus elades. Ametnikud tõid aga välja suitsetamisest tingitud probleemid.

“Suits teeb inimesele kahju ja kodudes peaks kõigil hingamiseks olema puhas õhk,” säutsus linna järelvalve nõukogu esimees Norman Yee .

Suitsetamine on igal aastal tapnud Usas üle 480 000 inimese.

Allikad: Daily Mail, ABC News ja The New York Post

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.