Sande Parkkonen: kliimamuutused – Laste poliitiline ekspluateerimine

0
582
“Nii juhtus Natsi-Saksamaal.” – Räyhäblog, 20.9.2019

“Kui noorte mäss oleks ehtne ja tõeline, siis ajakirjanikud oleks vihased, ehmunud ja vihased, mitte ei kiida ega hellita mässajaid. See on midagi, mille üle väga hoolikalt mõelda,” kirjutab Soome kirjanik Sami “Sande” Parkkonen oma blogis.

Täna on reede, 20. september. 2019. aastal kandsid lapsed kogu maailmas kuulekalt oma poliitilise tegevuskava nimel oma märki ega lasknud õpetajatel ja koolitöötajatel kooli minna. Seda turustatakse peavoolumeedias kui demo-infotundi noortele. Tavameedias räägivad täiskasvanud meile, kuidas lapsed välja näevad ja ärkavad ning kui nutikamad nad on, nutikamad kui täiskasvanud. Sellel narratiivil on ainult üks probleem.

See olukord on identne mao kultuurirevolutsiooniga. 

See on täiesti paralleelne Nõukogude Liidu ja idabloki teerajaja noorte tegevusega. See sarnaneb väga Hitleri Jugendiga, küüniliste ja halastamatu täiskasvanute programmiga, mis kasutab tulevasi põlvkondi kolmanda maailma suurtükisööda ja käeraudade jaoks. Ja kõik need programmid töötavad, isegi kui neil polnud tänapäeval ajupesu võimekust.

Nüüd komistab täiskasvanu ja ütleb, et see on noorte jaoks, kel on tuleviku pärast tõsine mure, et noorte ja täiskasvanutena peame koristama oma jama ja kannatama kliimamuutuste tagajärgede käes. Jah, kliimamuutusi võib siin olla või ka mitte ning mingil hetkel peab tulevane põlvkond selle läbi tegema. Kuid see praegune süsihappegaasi hüsteeria ei ole noorte leiutatud idee. See liikumine ei ole noorte liikumine, vaid aastatepikkuse indoktrineerimise ja juhendamise tulemus.

Nii nagu vanasti oli Mao, vajavad ka teatud poliitilised ringkonnad kasutatavat ja asjatundmatut jalaväge, et täita oma võimupoliitilisi ambitsioone. Oma rivaali võitmiseks parteis manipuleeris Mao oma riigi noortega, et hävitada Vana maailm ja eilne kultuur. Eriti olid see suunatud Mao vastastele ja nende jõubaasile. Aastatepikkuse propaganda ja õpetamise kaudu haarasid teismeliste armeed Suure juhi punase raamatu ja asusid Vana Maailma hävitama, mille Mao neile isa poolt ette oli maalinud. Kas kõlab tuttavalt? Täpselt. See “noorte liikumine” on täpselt sama nähtus.

Samuti tasub meeles pidada, et süsinikuhüsteeria on asutanud 144 miljardi dollari suuruse iga-aastase heitkoguste ettevõttes, mis ostab ja müüb õhku teatud koguses, mis teeb sellest õhukaubandusest ühe suurimaks tehinguks kogu maailmas. Seega on kogu maailmas tuhandeid tegelasi, kellel on otsene majanduslik huvi säilitada süsinikdioksiidi hüsteeria. Ehkki kõik teadlased teavad, et vesi on atmosfäärigaasidest kõige olulisem ja muutused selles on otseselt seotud temperatuuriga, on paljud neist karjääri süsinikdioksiidi jaoks naelutanud. Nende majanduspoliitiliste huvides on ka seda pettekava säilitada ilma vahendeid kasutamata. Rahulolematud teadlased on oma karjääri pärast selles osas vaiksed. Kas see kõlab tuttavalt? Täpselt. Kui sa olid Ida-Euroopa kommunistlikus riigis dissident, polnud sul karjääri.

Kõik, kes arvavad, et see on noorte vabatahtlik tegevus, peaksid endalt küsima järgmist: kui need oleks tegevused, mis ohustavad noorte jõustruktuure, kas erakonnad toetaksid seda? KUI Greta Thunberg ja ta kaastöötajad oleksid mässulised, kas president Obama oleks lubanud tal rääkida USA Kongressi ja Senatiga? Noh, muidugi mitte. 1960. aastate noorteliikumise esindajad olid Kapitooliumi nurkadel üle ujutatud ning FBI jälitas ja kiusas neid taga. Presidendid ja poliitikud käskisid julgeolekuametnikel liikumisjuhid hävitada ja isegi mõrvata. Kas märkad erinevust?

See “Noorte kliimamuutuste liikumine” on küüniliste täiskasvanute projekt, kes tegeleb oma huvidega ja masseerib oma rõõme. Lapsi on koolides hirmutatud juba paarkümmend aastat. Peavoolumeedia on juba paarikümne aasta jooksul üles ehitanud suurepärase eepilise jutu maailmalõpust. Noored üles kasvanud, kuulnud kogu oma lapsepõlve hirmujuttu, nad on poliitilise kasvatuse ja ajupesu objektiks.

On õpetatud, et selles on süüdi teie vanemad.

  • On õpetatud, et süüdi on tehased.
  • Tulekahjud on süüdi.
  • Küünlad, kaminad ja saunad ohustavad laste tulevikku.

Noored pole selle peale ise tulnud. Seetõttu rõõmustab peavoolumeedia kui näeb neid meeleavaldusi. Need näitavad, et peavoolu propaganda töötab. Peavoolumeedial on põhjust rõõmustada. See ajuprogramm töötab.

Kui 1950ndatel hakkasid noored džunglimuusikat kuulama, kui tüdrukud hakkasid igapäevaseks riietuseks pükse kandma, olid täiskasvanud õuduses. Nad lõid muusikat ja moodi, kombeid ja tantse. Elvis oli kloun, väike Richard oli jälestus ja kogu nähtus oli väidetavalt mööduv hullumeelsus. Ainsad täiskasvanud, kes rock’n’rolli ja noorte moodi rõõmustasid, olid ärimehed, kes said oma võimalusest aru. Peavoolumeedia, poliitikud ja ametnikud pilkasid ja põlgasid kogu asja. Kas märkate erinevust selle “noorte kliimamuutuste liikumisega”? Jah, viimasel ajal on täiskasvanud toetust kaotanud.

Kuna keskkooli noored käisid USA-s ringi palju matkamas, ning sattusid San Francisco tänavatele, olid täiskasvanud kõhklevad. Kui noored ütlesid, et ei plaani isegi oma vanemaid järgida, olid täiskasvanud ärritunud. Kui need teismelised teatasid, et nad ise ei tea, mida nad oma edasises elus tegema hakkavad, olid täiskasvanud kohkunud. Sa ei saa sellele mitte mõelda !! Keegi ei saa lihtsalt ringi triivida , käia ringi ilma plaani ja sihtkohata, nagu mingi kummitus! Jah, ja nii tegid tuhanded ja tuhanded noored inimesed avalduse, et maailmalõpp ei saabunud. Inimesed leidsid oma koha ja asjad, mida oma elus teha originaalsel ja enda algatatud viisil. Ilma poliitikute, parteide ja peavoolumeedia toetuse ja juhendamiseta. Praegusel “noorte kliimaliikumisel” on vastupidi: täiskasvanud räägivad ja juhendavad noori samm-sammult. Emad ja isad kirjutavad väikestele “gretelipassidele” (lubadele) alla ja nad lähevad.

Nii oli see ka natsi-Saksamaal.

Ka siin rääkisid peavoolumeedia, õpetajad, ametnikud, poliitikud ja juhid noortele, mis neile kõige paremini sobib ja mida tasub teha, millisteks ohtudeks tuleb valmistuda ja millega võidelda. Blut und Ehre, veri ja au, oli graveeritud organisatsiooni enda lingi nugadele. Seal olid embleemid, vilgas muusika, laagrid, koos olemine ja volituste andmine. Vanemaealised noored juhtisid nooremaid ja rääkisid neile oma tõdesid elust ning sellest, mis ohustab Saksamaa verepärandit ja grammikeelset maailma. Ja noored kuulasid, käisid kohal ja marssisid. Nad marssisid hiilgusväljadele ja neid suri miljonites. Viimane langes Berliinis linna varisedes. Selle üle on hea mõelda.

Kui noored tulevad välja oma asjaga, hakkavad tegutsema nii, nagu nad iseenda lähtepunktist tahavad, ja esitavad täiskasvanute maailmale tõsise väljakutse, ei seisa ükski poliitik, ametnik ega organisatsioon nende poolt. Vastupidi. Selline noorus on oht igale poliitikule, ametnikule ja vabaühendusele. Ükski peavoolumeedia ei saa sellega kiidelda. Ta on täiskasvanud ja seetõttu noorusliku tegevuse õuel. Kui noorte mäss on ehtne ja tõeline, on ajakirjanikud vihased, ehmunud, ega kiida ega ülista mässulisi. See on nii juhul, kui noorsooliikumine pole peavoolumeediale meeltmööda ja osa selle edendatavast tegevuskavast nagu praegu.

See on asi, mille üle tuleb väga hoolikalt mõelda. 

Kas noorte kliimaliikumine on spontaanne oma algatuslik tegevus, mis pakub väljakutseid täiskasvanute süsteemile, või on see sama programm, mida on varem läbi viinud Hitleri jugenda, Stalini pioneerid, Mao punased kaardiväed või on tegu muude samalaadsete jõudude vormiga?

Tänapäeva noored on unustanud 1960ndate hipi tunnuslause: “Ärge kunagi usaldage meest, meest!”

Allikas: Mvlehti.net