Selgeltnägija Vanga: Süüriast saab alguse Kolmas maailmasõda

0
2713

(Õhtulehe artikkel – 11. november 2015) – Sisserändajate vool Euroopasse, pagulaskriis ja Süüria sõda on ajendanud meenutama selgeltnägija Vanga ettekuulutusi ning tõlgendama neid praeguste Lähis-Idast lähtuvate sündmuste taustal. Vanga ennustas Kolmandat maailmasõda, mis saab alguse Süüriast, ning uue usu levimist maailmas.

Vanga kuulutas, et Süüriast saab signaal Kolmanda maailmasõja alguseks ning ilmub uus religioon, mille pühakirja hakatakse lugema kogu maailmas. Petrichi selgeltnägija sõnul algab 2011. aastal Idas sõda, mis kasvab üle Kolmandaks maailmasõjaks.

Kui uskuda selgeltnägija sõnu, siis peaks Kolmas maailmasõda algama Süüria “langemisest” ning laienema Euroopasse. Kolmandat maailmasõda seostas selgeltnägija keemiarelva kasutamisega.


Selgeltnägija Vanga: Süüriast saab alguse Kolmas maailmasõda

Sisserändajate vool Euroopasse, pagulaskriis ja Süüria sõda on ajendanud Vene meediat meenutama selgeltnägija Vanga ettekuulutusi ning tõlgendama neid praeguste Lähis-Idast lähtuvate sündmuste taustal. Vanga ennustas Kolmandat maailmasõda, mis saab alguse Süüriast, ning uue usu levimist maailmas. Bulgaaria pime selgeltnägija Baba Vanga kuulutas ette näiteks “kaksikvendade hävitamist raudsete lindude poolt” (WTC tornide häving 11.