Sidney Powell pole enam Trumpi juriidilises meeskonnas – “advokaat jätkab õigel teel,” ütleb kindral Flynn

0
544

Kindral Michael Flynn säutsus Twitteris, et tema advokaat jätkab õigel kursil ja tõestab laialdast valimispettust. Sidney Powell ei kuulu enam president Donald Trumpi ametliku meeskonna koosseisu, nagu Rudy Giuliani pühapäeval teatas.

Endine föderaaladvokaat Sidney Powell pole enam president Donald Trumpi juriidilises meeskonnas, selgub valimistel presidendi õigusosakonna juhataja ametis olnud Rudy Giuliani avaldusest.

“Sidney Powell praktiseerib oma õiguspraktikat. Ta ei ole Trumpi juriidilise meeskonna liige. Ta ei ole ka presidendi isiklik advokaat,” ütles Giuliani pühapäeva õhtul täpsustades.

Trumpi endine administratsiooniametnik kindral Michael Flynn ütles, et advokaat Sidney Powell “jääb õigele rajale” ja tõestab edasi valimispettusi.

Powell postitas avalduse saidile cbsnews.com. “Mõistan tänast pressiteadet,” ütles naine.

“Ma esindan jätkuvalt #WeThePeople (meie inimesi), kelle antud hääled, Trumpile ja teistele vabariiklastele, varastati massiivse Dominioni ja Smartmatici pettuse tõttu, ja me esitame varsti ka kohtuasja. Täring langeb kuhu iganes. Ja me kaitseme selle suure vabariigi alustalasid. #KrakenOnSteroids “

Allikas: Epochtimes.de

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.