Avaleht Uudised Välisuudised Siseminister Matteo Salvini: “Me oleme sisserännet Itaaliasse vähendanud 85%!”

Siseminister Matteo Salvini: “Me oleme sisserännet Itaaliasse vähendanud 85%!”

0
1413

Matteo Salvini on nüüd olnud neli kuud Itaalia peaministri asetäitja ja siseminister.

“Olen siin olnud neli kuud ja pean ütlema, et olen juba teinud palju. Viimane meie töö on sisserännet ja julgeolekut käsitlev määrus. Immigrandid jõuavad Itaaliale raskemini ja valitsusele on lihtsam kurjategijad välja saata, “ütleb ta.

“Nüüd jätame pagulased kodakondsusest ilma, kui me kahtlustame, et nad on terroristid, ning selle tõttu on meil suurem julgeolek ja kontroll.”

Ka Itaalia pagulastetulv on oluliselt vähenenud.

“See on juba 85 protsenti vähenenud. Oleme läinud 100 000-st 20 000-ni”, märgib ta.

“Meid on kutsutud rassistideks, fašistideks, egoistideks, populistideks, kuid meie eesmärk on kaitsta vaid laste turvalisust.”

Salvini sõnul tähendavad järgmisel aastal toimuvad Euroopa valimised Euroopa rahvaste kaitsmist.

Valimised keskenduvad inimestele, õigus ohutusele, tööle, elule ja tervisele, samuti keele ja traditsioonide kaitsele, selgitab ta videolõigus ja ta lõpetab, rõhutades, et peab jätkama senist tööd – võitlema sisserändega, Islamiäärmusluse ja terrorismiga.

We have reduced immigration to Italy by 85 per cent – Interior Minister Matteo Salvini

Matteo Salvini from the immigration-critical Lega Party has now been Italy’s deputy Prime Minister and Interior Minister for four months. “I have been here for four months and I must say that I’ve already done a lot. The latest is our decree on immigration and security.

Salvini: Vi har minskat invandringen till Italien med 85 procent

Det var i juni som Legas partiledare Matteo Salvini tillträdde som Italiens vice premiärminister och inrikesminister efter att hans koalition med bland annat Forza Italia fått sammanlagt 37,5 procent av rösterna i det italienska parlamentsvalet. Under denna korta tid har det skett många förändringar i landets politik, menar han.