Avaleht Uudised Välisuudised Siseminister Matteo Salvini: “Me oleme sisserännet Itaaliasse vähendanud 85%!”

Siseminister Matteo Salvini: “Me oleme sisserännet Itaaliasse vähendanud 85%!”

0
1443

Matteo Salvini on nüüd olnud neli kuud Itaalia peaministri asetäitja ja siseminister.

“Olen siin olnud neli kuud ja pean ütlema, et olen juba teinud palju. Viimane meie töö on sisserännet ja julgeolekut käsitlev määrus. Immigrandid jõuavad Itaaliale raskemini ja valitsusele on lihtsam kurjategijad välja saata, “ütleb ta.

“Nüüd jätame pagulased kodakondsusest ilma, kui me kahtlustame, et nad on terroristid, ning selle tõttu on meil suurem julgeolek ja kontroll.”

Ka Itaalia pagulastetulv on oluliselt vähenenud.

“See on juba 85 protsenti vähenenud. Oleme läinud 100 000-st 20 000-ni”, märgib ta.

“Meid on kutsutud rassistideks, fašistideks, egoistideks, populistideks, kuid meie eesmärk on kaitsta vaid laste turvalisust.”

Salvini sõnul tähendavad järgmisel aastal toimuvad Euroopa valimised Euroopa rahvaste kaitsmist.

Valimised keskenduvad inimestele, õigus ohutusele, tööle, elule ja tervisele, samuti keele ja traditsioonide kaitsele, selgitab ta videolõigus ja ta lõpetab, rõhutades, et peab jätkama senist tööd – võitlema sisserändega, Islamiäärmusluse ja terrorismiga.

We have reduced immigration to Italy by 85 per cent – Interior Minister Matteo Salvini

Matteo Salvini from the immigration-critical Lega Party has now been Italy’s deputy Prime Minister and Interior Minister for four months. “I have been here for four months and I must say that I’ve already done a lot. The latest is our decree on immigration and security.

Salvini: Vi har minskat invandringen till Italien med 85 procent

Det var i juni som Legas partiledare Matteo Salvini tillträdde som Italiens vice premiärminister och inrikesminister efter att hans koalition med bland annat Forza Italia fått sammanlagt 37,5 procent av rösterna i det italienska parlamentsvalet. Under denna korta tid har det skett många förändringar i landets politik, menar han.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.

Kui soovid lugemist jätkata, siis palun lülita oma reklaamiblokeerija välja.

Rahvuslane.ee portaal on asutatud kahe eraisiku poolt, kes korraldavad kogu portaali igapäevast tööd, ning veame seda oma rahadega eraelu ja töö kõrvalt.

Meil ei ole seljataga mitte ühtegi sponsorit ja me ei kogu ka annetusi, mis tähendab, et reklaamitulu on meie ainus sissetulek. Seetõttu palume teil oma reklaamiblokeerija välja lülitada. 

Kui sa aga soovid meie tegevust rahalise annetusega toetada, siis võid meile sellest soovist kirjutada: toimetus@rahvuslane.ee