SKANDAAL: Prantsusmaa esileedit nähti koos tuntud “homofoobiga”

0
198
Kõnealune pilt.

Prantsuse presidendil on juba piisavalt probleeme kogu Prantsusmaal toimunud kollaste vestide protestidega, milles nõutakse tema tagasiastumist.

Nüüd on tema naine Brigitte avaliku arutelu keskpunktis, andes endast parima, et veelgi rohkem oma abikaasa valijate baasi vähendada.

Emmanuel Macroni abikaasa ja ettevõtja Marcel Campioniga Tuileriesi tegid jõulumessil koos pilti ja see on tekitanud suure pahameele tormi. Marcel on tuntud kui “Fairground King” (Laadaplatsi kuningas), peetakse üheks suurimaks “homofoobiks” ja isegi Pariisi abilinnapea Ian Brossat on võtnud selle foto pärast sõna: “Ilus, vabariigi presidendi naine, kes näitab end koos kurikuulsa homofoobiga”.

Teised sõnavõtjad on teinud veelgi teravamaid kommentaare, nagu Thomas Portes Prantsuse Kommunistlikust Parteist: “Uuel maailmal on rääsunud lõhn. Absoluutne häbi. See ei ole esileedi vääriline ”.

“Nii ilmub nähtavasti Prantsusmaa esileedi Brigitte Macron koos Marcel Campioniga, kes räägib homoseksuaalidest kui“ perverssusest , keda tuleb päästa AIDSist, ehkki teda on kaevatud laimu ja homofoobsete solvangute eest ka kohtusse, ning ta on ka süüdi tunnistatud. Häbi talle!” Ütles LGBT-aktivist Maxime Cochard.

Kes on siis Marcel Campion?

Ta on Champs Elyseesi jõuluturu asutaja, mida viimased üheksa aastat on ka juhtinud Champs Elyseesi nimeline firma.

Sel aastal kolis ta turu Tuileries’i aeda pärast seda, kui Pariisi võimud keelustasid laada korraldamise ja esitasid talle süüdistuse madalama kvaliteediga toidu müümise eest. Champs Elyseesi jõuluturg meelitab kohale aastas ligi 13 miljonit külastajat.

Pärast jõululaada keelustamist astus 78-aastane ettevõtja lahingusse Pariisi linnaametnikega, keda ta süüdistas „geide ja pervertide” toetamises ja väitis oma videos, et „see tähendab, et linna valitsevad geid”, mis tekitas palju kära ja põlgust, eriti LGBT kogukonnas möödunud aasta septembris.