Somaaliast pärit varjupaigataotleja tappis Saksamaal noaga arsti

0
726

26-aastane Saksamaalt varjupaika otsinud somaallane tappis neljapäeval Offenburgis arsti ja vigastas tema assistenti. Üha rohkem Saksa meditsiinitöötajaid satub ründe ohvriks.

Alates 2015. a piiride avamisest on Saksamaal saanud noarünnakud inimeste igapäevaelu osaks. Sind võidakse pussitada trammis, bussis, tööl, tänaval, raudteejaamas jne. Noarünnakud on juba nii sagedased, et raske arvet pidada.

Mõrv toimus looduslikult kaunis ja idüllilises 60 000 elanikuga Offenburgis (Baden-Württembergis).

Läinud neljapäeva hommikul tormas 2015.a Saksamaale saabunud varjupaigataotleja ootamatult arstipraksisesse ning lõi dr. Joachim T-d (51) ja tema assistenti noaga. Somaallane (26) ründas ja tappis arsti tema 10-aastase tütre silme all. Assistent viidi haiglasse ja tema elu on väljaspool ohtu. Tapjast varjupaigataotlejal on elukoht Offenburgis, kirjutavad Deutsche Welle ja Epoch Times.

Kohalikud inimesed on brutaalsest mõrvast šokeeritud. Nad ei suuda mõista, miks pidi arst, kes oli inimesena nii tore, surema. Dr. Joachim T. ravis ka sisserändajaid. Mõrva motiiv pole teada.

Somaallane oli politseile juba varajasemast tuttav, aga nagu tavaks saanud, pole migranti välja saadetud.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.