Somaallasest sisserändaja peksis abitu vanahärra voodihaigeks!

0
1608
  • Offenburg, Saksamaa 03.07.19
Foto: Sascha Baumann / all4foto.de, erakogu

See lugu liigutab paljude inimeste südameid kogu Saksamaal!

Photo: private

Eakat 75. aastast vanahärrat Detlef J. (pildil) ründas koduteel Somaaliast pärit põgenik, 25. aastane Ali M. Sisserändaja peksis abitu vanahärra ilma mingi põhjuseta armutult ja massiivselt läbi, lüües teda korduvalt jalgadega vastu pead, ise samal ajal karjudes „Allahu Akbar“!

Vanahärra sai nii raskelt viga, et temast on saanud voodihaige, keda tuleb 24 h ehk ööpäevaringselt edaspidi hooldada. Nüüd soovivad pojad Saksamaa Liitvabariigi nende isale kahju hüvitamiseks ja valuraha saamiseks kohtusse kaevata. Sellist kuritegu oleks saanud riik ära hoida, aga ei teinud seda.

Somaaliast pärit põgenik võeti samal päeval juba eelnevalt politsei poolt kinni, kui ta ühe juhusliku taksojuhi läbi peksis. Mees lasti uuesti vabaks. Ka antud kuriteo öösel jäi mees oma käitumisega politseile mitmeid korda silma, aga kõik jäi vanaviisi, ütles 50 aastane poeg Ralf.

Poeg jätkab: “Kaebame Saksamaa Liitvabariigile kohtusse, sest riik on kaasvastutaja selles kuriteos oma koordineerimatu rändepoliitika tõttu. Meie, pojad tahame, et isal, olles nii armetus olukorras, nagu ta on, võimalik hooldekodus vähemasti oma elu väärikalt õhtusse saata, aga meil puuduvad selleks vahendeid!

Pensionär Detlef J. viibib praegu veel Schwarzwaldis, neuroloogiakliinikus. Vanahärra istub ratastoolis. Ta ei mäleta oma eelnevat elu, ega ka oma poegi.

Ja süüdlane? Pagulane Ali M. istub Offenburgis eeluurimise all. Tal on advokaat ja ta kasutab oma õigust vaikida sellest juhtunust.

Refereeris: Kaj Ja (Facebook)

Allikas: Bild.de