Sõnavabadust piirav peavoolumeedia kuulutas sõja alternatiivmeediale

0
820
FOTO: «Reporter» / Kanal 2

Mõned uudised Peavoolumeediast!

1. Juhtkiri: kelle laulu laulab Objektiiv? (Postimees, 28. detsember 2018)

Allikas: https://arvamus.postimees.ee/

“Postimehe tellitud analüüs näitas, et Objektiiv valib teadlikult oma sõnumeid, mis sobiksid selle ideoloogilisse maailmapilti. Selliste portaalide tegevusse on oluline kriitiliselt süüvida veel enne valimisi, sest muidu võib pahaaimamatult ka Vene propaganda õnge minna.”

2. Objektiiv impordib annetajate raha eest orbanismi (Postimees, 28. detsember 2018)

Allikas: https://leht.postimees.ee/

“Kahtlase renomeega veebilehtedel ringelnud info jõuab otsaga Eestisse portaali kaudu, mis elab tuhandete eestlaste annetuste toel. Analüütikute hinnangul taastoodab enda sõnul traditsiooniliste väärtuste eest seisev portaal Objektiiv vastandumist ja aitab levitada äärmuslikke sõnumeid, mis pärinevad tahtlike eksitajatena tuntud välismaistest allikatest.”

3. Tallinna kirikuõpetaja külvas jõulujutlusel võõrahirmu (Postimees, 28. detsember 2018)

Allikas: https://www.postimees.ee/

«Üks võõras võim on meile tuttav lähiminevikust. Kole küll öelda, aga see on päästnud meid olukorrast, milles Lääne-Euroopa täna on. Ka meie lastele on tunduvalt turvalisem sõbralik ja vana hea tuttav pika valge habemega Jõulutaat kui pika musta habeme ja vilavate silmadega võõras, kelle käitumine on ettearvamatu,»

4. Heiki Suurkask: provokaatorite õnge läinud poliitika (Eesti Päevaleht, 27. detsember 2018)

Allikas: http://epl.delfi.ee/

@Mati Väärtnõu: “Sellele kõigele sekundeerib Heiki Suurkask Eesti Päevalehest, kes esitab tõelise demagoogia šedöövri, milles üritab ühendada EKRE-t ja nõukogude inimest läbi demokraatiavastasuse. 

Halenaljakas on see, et Heiki Suurkask on ise seesama nõukogude inimene, kes oma punaideoloogiliste isandate teenistuses on demokraatia kõverpeeglisse pannud- “Demokraatiavaenulikul, inimlikkust eitaval, peksval, pooval ja küüditaval ideoloogial ei ole mingit pistmist rahvusluse mõiste ja ideoloogiaga, mille tõi eesti keelde Carl Robert Jakobson, vaid ikka ja ainult nõukogude inimese natsionalismiga.” Justnimelt ei olegi, aga just seda Euroopa Liidu ametlik poliitika täna teeb koos truude sabaliputajatega, kelle hulka Suurkask kahtlemata kuulub. 

PS! Märkuseks juurde see, et nõukogude inimesel ei olnud natsionalismi, kuna puudus rahvus kui selline. Oli internatsionalism, nagu Suurkase kumiiridel Euroopa Liidus. Seega epic fail, Suurkask!”

5. Hea uudis: argpükside aasta saab otsa! (Eesti Ekspress, 27. detsember 2018)

“Oli sume augustiõhtu Paides, kui kuulsin Markus Järvi häält. Hääl tuli Arvamusfestivali suurelt lavalt ja needis kurja looma nimega „peavoolumeedia“, mis on portaali Objektiiv toimetaja Järvi arust „täis valet“.

„On jaa!“ hõikas kaasa särtsakas neiu rahva hulgast. Sellepärast peavoolumeediat järjest vähem loetaksegi!

Tohho-tohho. Soovett olete joonud või? Viimase uuringu järgi pole Ekspressi, EPLi ja Maalehe uudiseid Delfi portaalis ealeski rohkem loetud kui praegu,” kirjutab Ekspress Grupi asutaja ja suuromanik Hans H. Luik.

Allikas: https://ekspress.delfi.ee/

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.