Soros vastutab sotsiaalmeedia tsensuuri eest, ilmnes lekkinud dokumendist

0
2262

Sotsiaalmeedia tsensuur kogub järjest rohkem tuure, ning nüüd on selgunud, et suured tehnoloogia ettevõtted töötavad käsikäes, et hävitada vaba ja sõltumatu ajakirjandus (k.a. ajakirjanikke) poliitilistel põhjustel. Loomulikult on see kõik seotud Donald Trumpiga, kes on USA Presidendina ametis, ja kas te teda toetate või mitte, siis see, kuidas temast lahti soovitakse saada, mõjutab lõpuks kõiki.

Nüüd on väljastatud 49-leheküljeline dokument, milles selgub, et tsensuuri vaimne isa on ei keegi muu, ​​kui George Soros ise, maailma üks rikkam liberaalne poliitiline agitaator. See on ammu juba teada, et Soros avaldab oma rikkuse kaudu mõju paljudes maailma poliitilistes võitlustes, ning seda lausa  rohujuure tasandil.

„Konfidentsiaalne 49-leheküljeline dokument on loodud Trumpi hävitamiseks, töötades peamiste eesmärkide nimel sotsiaalmeedia platvormidega, et kõrvaldada„ parempoolne propaganda ja nn võltsitud uudised ”.

The Free Beacon’i dokumendis märgitakse, et meediaküsimustes ja teistes Sorose rahastatud rühmadel on „juurdepääs andmetele Facebookis, Twitteris ja paljudes muudes sotsiaalmeedia platvormides”, et nad saaksid „filtreerimata andmeid süsteemselt jälgida ja analüüsida”.
Konfidentsiaalset memo, mis on nagu õõnestav poliitiline manifest, kirjutas Ameerika liberaalne poliitiline aktivist, David Brock, kes on samuti Media Matters for America asutaja.

Demokraatiaga seotud küsimused: strateegiline tegevuskava, mis koostati 2017. aasta alguses, sätestab demokraatliku plaani, et võidelda Trumpi eesistumisega iga hinna eest, ning kuulutada Trumpile täiuslik meediasõda. Me oleme tundnud selle strateegia tulemusi pärast Trumpi ametisse asumist ja pärast ligi kaks aastat presidendina on meediamaastikul täielik kaos ja rahvas on rohkem lõhestunud, kui see oli pärast Ameerika kodusõda.

Soros on tuntud ka paljude meediakanalite rahastajana.

Sotsiaalmeedia tsensuur algas Trumpi valimisega, mis nägi ette terminit „võltsuudised”.

Brocki loodud memo:

Lisaks räägib memo sellest, kuidas võetakse tööle suured tehnoloogia ettevõtted, nagu Google, Facebook ja Twitter (kõik, kes täna avalikult tsenseerivad kasutajaid) ja sisuliselt kutsutakse üles nõustuma Sorose ja Brocki tegevuskavaga poliitilise maastiku manipuleerimiseks.

Kokkumäng peavoolumeedia ja sotsiaalmeedia platvormide vahel toimib.

Dokumendis väidetakse korduvalt, et Meedia ja vasakpoolsed omavad „juurdepääsu andmetele Facebookist, Twitterist ja muudest sotsiaalmeedia saitidest”, et nad saaksid „filtreerimata andmeid süstemaatiliselt jälgida ja analüüsida”.

„Mida kiiremini saame tuvastada võltsuudise, seda tõhusamalt suudame selle eemaldada,“ märgib memo.

Kui Ameerika teatud meediakanalite tsensuur on lubatud, kannatab igaüks pikemas perspektiivis.

Miljardärid, nagu Soros, soovivad saada maailma kuningaks ja isandaks.

Allikas: Strategic Culture Foundation