Sudaani sisserändaja mõisteti eluks ajaks vangi, kahe Taani pensionäri mõrva eest

0
886
Fotol on 27-aastane Sudaani sisserändaja

Kopenhaageni linnakohus määras möödunud nädalavahetusel Sudaani sisserändajale kahe Taani pensionäri mõrva eest eluaegse vanglakaristuse.

James Schmidt (Lual Yai Fayin Lual), 27-aastane Sudaani sisserändaja, kes on varem süüdi mõistetud 14-aastase tüdruku ja tema ema tüdruksõbra vägistamise ja mõrva katses, mõisteti möödunud pühapäeval kahe pensionäri, 80-aastase Peter Jensen Olsen ja 81-aastase Inez Hasselblad -i mõrvas süüdi, edastab Taani Päevaleht Jydske Vestkysten.

Sudaani sisserändaja mõisteti aga 82-aastase Eva Hoffmeistri mõrvas õigeks.

Hoffmeister, Hasselblad ja Olsen elasid kõik ühes ja samas trepikojas, Kopenhaagenis Østerbro piirkonnas. Schmidtil oli juurdepääs trepikotta, kuna ta viibis mõnikord pereliikme juures, kes elas sel ajal ohvritega samas kompleksis.

Mitmed Schmidti uurinud psühhiaatrid on märkinud, et tal on tugevad psühhopaatilised tunnused.

Tund pärast seda, kui Kopenhaageni kohus mõistis Schmidti eluks ajaks vangi, kogunes Taani pealinna kesklinna umbes 15 000 BLM-i (Black Lives Matter) vasakäärmuslikku aktivisti, kes väidetavalt demonstreerisid George Floydi surma.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.