Suurbritannia ei võtnud vastu ühtegi kristlikku põgenikku, võtsid vastu vaid moslemid

0
582

Aasta esimesel kolmel kuul oli Suurbritannias ümber paigutatud 1112 Süüria põgenikku. Kodakondsusamet tunnistab nüüd, et nende hulgas pole ainsatki kristlikku põgenikku, edastab Christian Radio . 

Informatsiooni kohaselt puudutab sealhulgas kristlaste põgenike tagasilükkamist, mis avalikustati pärast Barnabase fondi – vabatahtliku teabenõude arupärimist, kui fond tegi põgenikest kristlaste toetamiseks tehtud heategevus üritust.

Vastu võetud ja ümberasustatud on vaid moslemitest pagulased, kuigi neis riikides pole sõda, või kui isegi kunagi oli, siis nüüd on sõda läbi.

Heategevus fond tegi avalduse: “Kuna Barnabase Fond teatas hiljuti, et on 7606 Süüria põgenikust, mida ÜRO pagulaste ülemvolinik soovitas Suurbritannial 2017. aastal vastu võtta, oli ainult 25 kristlast (0,35%). 

Avaldus jätkub: “On avalik saladus, et kristlased, kes moodustasid umbes 10 protsenti Süüria sõjajärgsest elanikkonnast, olid džihaadi mässulistele jaoks enim ohustatud.”

“Suurbritannia valitsus diskrimineerib tõelisi abivajajaid, ning valitsusel on kohustus võtta tarvitusele konkreetseid meetmeid olukorra parandamiseks. “