Suurbritannia maksumaksja annab turvamaja ja hüvitist oktoobris vabanevale terroristile

0
695

Anjem Choudary vabastatakse vanglast oktoobris. Talle antakse riigi poolt maja ja tal on õigus saada veel hüvitist.

Anjemil on õigus maksumaksjalt saada kümneid tuhandeid naelu, ning ta võib nõuda hüvitist vanglas istumise eest ja riik võib anda talle maja.

Paljud arvavad, et ta võib moodustada uue terroristliku rühmituse koos teiste äärmuslastega. Ta paigutatakse jälgimise alla, nagu ka teised al-Muhajirouni (ALM) rühmituse liikmed.

Terrorismivastase võitluse ametnik ütles The Sunday Times’ile: “meil on suur muret, et Choudary taastab oma terriristlikuvõrgu ALM-i, kui ta vanglast vabaneb.”

Kõigil on küsimus, miks ta vabastatakse.

Choudary’il on sidemed paljudele terroristidega, sealhulgas Londoni silla terroristi Khuram Buttiga, “Jihadi Johni” Siddhartha Dhar ja ebaõnnestunud enesetapurünnaku korraldaja Omar Sharifiga. Choudary vangistati üheaegselt 35-aastase Mizanur Rahman. Nad olid vangis sama kuriteo eest, kes julgustasid islami riiki (ISIS) toetama.

Nad on kõik ühest rühmitusest. Rühmituses peetakse kõige ohtlikumaks:

  • Rahmanit
  • Choudary
  • Omar Bakri Mohammed

Ühe allika sõnul oli Rhaman (organisatsiooni üks juhte), kes õppis veebidisaini, ehitanud üles salajased foorumid, et levitada radikaalset islamit sotsiaalmeedias: “Peame ootama ja nägema, mis juhtub, kui nad vabastatakse.”

Rahman on varem süüdi mõistetud mõrva tellimise eest, kuna ta kutsus üles hävitama inimesi, kes solvavad islamit, ning kavandas terrorirünnakuid Taanis, Hispaanias ja Prantsusmaal.

Ta nõudis Briti ja Ameerika sõdurite surma Iraagis: “Me tahame näha, et nad lähevad oma koju. Me tahame, et nende veri voolaks Bagdadi tänavatel. Me tahame näha, et mujahidid (võitlejad, mässulised) hävitaksid nende lennukid. Me tahame, et nende tankid põleksid, nad veel näevad, kuidas me nende lippe põletame. ”

Nüüd annavad Briti maksumaksjad terroristidele kodu ja veel palju – palju hüvitist.

ALLIKAS

UK taxpayer to pay for safe house and benefits for hate preacher Anjem Choudary after release in October

Anjem Choudary to be released on licence in October 2018.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.