Šveitslanna purustas afgaanist ahistaja nina!

3
838

21-aastane Šveitsi naine purustas 20-aastase afgaani nina vana-aasta õhtul Rathausplatzil Viinis, peale seda kui mees oli teda ja teisi naisi seksuaalselt ahistanud, edastab Krone.

Politsei sõnul oli ahistamise ohver reageerinud reflektoorselt. Afgaani nina jooksis kõvasti verd ja mees toimetati päästjate toel haiglasse.

Politsei saabus umbes kell 1:30. Kuna tema nina verejooks ei peatunud, pöördus ahistaja ka ise päästeteenistuse poole, kes teatas mehe päästmisest.

Politsei andmetel oli käesoleva Viini aastavahetusel kokku 5 seksuaalset ahistamist ja 1 ilutulestiku ebaseaduslik kasutamine.

3 KOMMENTAARID

  1. Jumal on veel olemas, kes andis neiule jõudu
    Ma ei poolda vägivallale astuda vastu vägivallaga aga antud juhul pole midagi muud enam teha

  2. Juba algul kui hakkas toimuma vägistamisi, oleks pidanud vastama vägivallale vägivallaga. Karta pole ju midagi, sest ohvriga käitutakse nagunii metsikult ja tulemus on ette teada, tähendab, tuleb võidelda, mitte haletseda kallaletungijat, rünnata vastu valimata vahendeid. Silmad välja torgata või kraapida, kingaga munadesse jne. Nende poolt pole halastust oodata kas nutad või palud….

    • Eks proovi Eestis vastu hakata, satud ise süüpinki kui kehalise vigastuse tekitaja! Kohtult pole ka mõtet abi loota sest see reformierakonna ajast paika pandud süsteem, mis töötab valitsuse heaks.

Comments are closed.