JUHTKIRI: Sven Mikseri arusaam võitlusest islamiterroriga: Mõistab Karmilt alati hukka

0
3345

Eile toimus taas üks verine terrorirünnak: Saksamaal rammis veok rahvamassi.

Lisame postituse, kuidas Sven Mikser alati kõik karmilt hukka mõistab!

Barcelona, 17.08
“Mõistame karmilt hukka selle jõhkra terrorirünnaku. Sellistel ebainimlikel rünnakutel ei ole kohta meie maailmas,” ütles Mikser. “Avaldan siirast kaastunnet rünnakus kannatanute peredele ja lähedastele ning kogu Hispaania rahvale,” lisas välisminister.

London, 04.06
“Mõistan karmilt hukka selle jõhkra ja ebainimliku terrorirünnaku. On äärmiselt kurb ja šokeeriv, et sellistel rünnakutel on jätkuvalt kohta meie ühiskondades,” vahendas välisministeerium BNS-ile Mikseri sõnu. „Rahvusvaheline kogukond peab tegema maksimaalse pingutuse, et need ei korduks.“

Foto: Facebook

Manchester, 23.05
„Täna on Euroopa jaoks kurb päev. Mõistame karmilt hukka selle jõhkra terrorirünnaku. Terrorismil ei saa olla kohta meie maailmas ja me peame selle vastu ühiselt välja astuma,“ ütles Mikser. „Tunnen südamest kaasa rünnakus hukkunute ja kannatanute peredele ja lähedastele ning kogu Ühendkuningriigi rahvale,“ lisas välisminister.

Pariis, 21.04
„Mõistan Pariisis toimunud terrorirünnaku karmilt hukka. See rünnak on koletu kuritegu kõige inimliku vastu ning sellel ei saa olla meie ühiskonnas kohta,” ütles Mikser. “Avaldan siirast kaastunnet hukkunu ja kannatanute peredele ja lähedastele ning kogu Prantsusmaa rahvale,” lisas välisminister.

Berliin, 20.12
„Berliinis toimunu oli koletu kuritegu kõige inimliku vastu, millel ei saa olla meie ühiskonnas kohta. Mõistan teravalt hukka vägivallateod, mis võtavad süütutelt inimestelt elu ning tekitavad hirmu, meeleheidet ja leina. Avaldame Saksamaa valitsusele solidaarsust ning seisame ühiselt meie väärtuste ja julgeoleku eest,“ rõhutas Mikser.