Taavi Rõivase asendusliige on saamatuks osutunud endine Rakvere linnapea

0
584

Riigikogust saba jalge vahel põgeneva reformierakondlase Taavi Rõivase asendusliige Lääne-Virumaa valimispiirkonnas on aasta eest Rakvere linnapea koha pealt vabastatud Marko Torm, keda teatakse pigem Ööjooksu korraldajana.

Umbusaldamise põhjusena heitsid Rakvere linnavolikogu saadikud Tormile ette ebakorrektsust Moonaküla teedeehituse erinevate etappide läbiviimisel alates finantseerimise planeerimisest ja selle menetlemisest volikogus, lõpetades ehituse ja järelevalve puudliku korraldamisega.

Umbusaldusavalduses toodi välja, et reaalsed ehitustööd algasid Moonakülas juba maikuus, ehitusluba võeti projektile aga 3. juunil ja nõusolek laenu võtmiseks oli volikogus alles 19. juunil.

2011. aastal lahkus Marko Torm ise Rakvere abilinnapea kohalt, kusjuures sellesse ametisse astumiseks ta Reformierakonnaga liituski.

“Töösuhte lõpetamine on olnud mõlemapoolselt mõistetav. Inimesed otsustavad oma elus uue lehekülje pöörata paljuski isiklikel põhjustel,” ütles toona Andres Jaadla.

Marko Torm ütles, et soovib senisest enam pühenduda perele ja panustada vabaühenduslikku tegevusse.
Marko Torm oli enne seda kohtumist võtnud väsimusele viidates kolm päeva puhkust, et linnapea Andres Jaadla sõnul sõpradega Lätis käia, pärast seda jäi aga haiguslehele..

Kuigi linnaeelarve koostamine kuulus Marko Tormi tööülesannete hulka, ta selles töös ei osalenud.

Küll leidis haiguslehel olev Torm aega ning jaksu hoolega tegelda MTÜ Rakvere Maraton asjadega ehk ööjooksu reklaamimisega.
Hiljem sai Marko Tomrist Lääne-Viru maavanem, küdi jooksuürituse korraldamisega tegeles ta edasi. Pärast maavalitsuste kaotamist jäi Torm töötuks.

Marko Torm on öelnud, et ta pole riigikokku tulekut veel otsustanud.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.