Tähismaa: “Eestlastele pole mõtet tulla seletama, et migrandid toovad kaasa suure õnne!”

0
1168

“Kõikvõimalikud immigrandid olgu nad siis esimese põlve või järgneva, muudkui arvavad kuidas üks maailma väiksemaid rahvaid peab integreeruma ehk lahustuma teistesse rahvastesse. Aga miks ei kasutata võimalust minna sinna kuskohast tuldi? Eestlane on pea tuhat aastat pidanud võõraste pilli järgi tantsima, millal sellele lõpp tuleb?” kirjutab Konservatiivide grupis peale Aivar Holyfield ja jagades Inno Tähismaa arvamust postimehest.

Asjalik kommentaar Postimehest Tähismaalt:

See on ühtpidi ilus jutt, aga eestlastele pole mõtet tulla seletama, et migrandid toovad kaasa suure õnne, eestlastel kui põlisrahval on piisavalt kurbi kogemusi.

Muide, slaavlased, kelle algkodu oli Indias, on igal pool sisserändajad. Praegune Venemaa oli valdavas osas asustatud soome-ugri hõimude poolt, kes on kõrvale tõrjutud – neilt on maa käest ära võetud, koos sellega ka keel ja kultuur.

Elu näitab, et kui väike rahvas näitab suuremeelsust, siis ta neelatakse lihtsalt alla, hävitatakse ära, surutakse kõrvale.

Las Eesti riik jääda eestlaste kolooniaks, milline ta on olnud aastatuhandeid.

Hea, et kutsumata tulijaid maha ei lööda, nagu see toimus 1000 aastat tagasi. Eestlastel tuleks lasta end põlisrahvana kaitse alla võtta, et kellelgi ei tekiks kiusatust hakata Eestis taas sotsiaalseid eksperimente sooritama.

Praegu õnneks on õpitud ka põlisrahvaid rohkem kuulama ja austama, nende tarkustega arvestama, olukorras, kus maailma ähvardab ülerahvastatuse tõttu kliimakatastroof.