Tallinna vanalinnas asuv Iiri pubi ei teeninda enam riigikogu liikmeid, justkui oleksid nemad süüdi koroonaviiruse levikus

0
1089

Üks Tallinna vanalinnas koroonakriisis vaevlev pubi on covidiga võitlemiseks valinud eriti kummalise mooduse – Raekoja platsil asuv Iiri pubi Mad Murphys andis teada, et ta ei teeninda riigikogu liikmeid.

ERR vahendas, et sellise otsuse tegi pubi teatavaks oma sotsiaalmeedia konto ning see kehtib veebruarini, mil asi üle vaadatakse.

“Oleme siin baaris otsustanud käituda sama arukalt kui valitsus ja rumaluse leviku tõkestamiseks ei teeninda me enam parlamendiliikmeid,” seisis avalduses, kus kutsuti neid järgima.

Protest on otsuse vastu, mis nõuab meelelahutusasutuste sulgemist keskööl.

Tallinna vanalinnas on mitu pubi end ajutiselt sulgenud või päriselt uksed kinni pannud samal ajal, kui mujal käib melu edasi. Põhjus on väga lihtne – vanalinna meelelahutuskohad orienteerusid üksnes välisturistidele, millest kõnelesid sealsed ulmelised hinnad, mis andsid kohalikele üheselt märku, et teie pole siia oodatud.

Nüüd on häda härja kaevu ajanud ja tehakse meeletudi allahindlusi, et kohalik rahvas ka nad üles leiaks. Aga hilja juba.

Muidugi omaette teema on see, et ükski valitsus, iseäranis Eesti oma, ega ka parlamendiliikmed, ei ole koroonapandeemiat Eestisse toonud ega lahti lasknud.

Võtkem seda Iiri pubi sammu kui meeleheidet. Omamoodi on see ka näide välismaalaste tänulikkusest siin maal äri ajamise eest.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.