Täna on Bideni väidetava võidu üle vara juubeldada – esmaspäevast algavad kohtuvaidlustamised

2
1287

Laupäeval kuulutasid suuremad meediaväljaanded Ameerika Ühendriikide presidendivalimiste võitjaks demokraadi Joe Bideni. Seda hetkel, mil mitmes võtmeosariigis häältelugemine veel käis, esile oli kerkinud hulgaliselt kahtlusi valimispettustest ning mitmes osariigis oli esitatud nõue häälte ülelugemiseks.

President Donald Trump kommenteeris olukorda, öeldes, et Biden kiirustab liialt ning lubas jätkata võitlust kohtus. „Me kõik teame, miks Joe Biden end kiirustades ekslikult võitjaks kuulutab ja miks tema liitlased meedias kõik nii hoolega teda aidata püüavad – nad ei taha tõe ilmsikstulekut. Ent tõsiasi on, et need valimised ei ole veel kaugeltki läbi. Joe Biden ei ole ametlikult kinnitatud võitjaks mitte üheski osariigis, rääkimata mitmest vägagi vastuoluliste tulemustega osariigist, kus hääli hakatakse üle lugema, või siis osariikidest, kus meie kampaaniameeskonnal on esitanud õigustatud ja legitiimsed kaebused, mis võivad mõjutada lõpptulemust. Pennsylvanias näiteks ei lubatud meie vaatlejaid põhimõtteliselt häältelugemisprotsessi juurde. Seaduslikud hääled otsustavad, kes on president, mitte uudisteväljaanded,“ ütles Trump oma laupäevases avalduses.

Ta lisas, et esmaspäeval alustavad vabariiklased kohtukaebuste esitamisega veendumaks, et valimisseadusi on täielikult täidetud ja õige võitja välja selgitatud. „Ameerika inimestel on õigus ausatele valimistele, see tähendab seaduslike sedelite lugemist, mitte ebaseaduslike sedelite lugemist. Ainult nii saame tagada, et inimesed usaldavad täielikult meie valimisi. On äärmiselt šokeeriv, et Bideni kampaania keeldub nõustumast nende aluspõhimõtetega ja tahab lugeda ka hääli, mis on võltsitud, kunstlikult tekitatud või antud inimeste poolt, kes on kas surnud või kellel ei ole õigust hääletada.“ Trump lubas, et ei jäta enne, kui hääled on loetud kokku ausalt ja demokraatiale kohaselt.

Lisaks andis Trumpi kampaaniameeskond pressikonverentsi Pennsylvanias toimunud väidetavate valimisrikkumiste teemal. „Ma toon ühe konkreetse näite, mis ei ole nali, vaid konkreetne näide sellest, mis on meie arvates seotud Pennsylvania osariigis toimunud valimispettusega,“ ütles Trumpi kampaania vanemnõunik Corey Lewandowski. Ta viitas ühele 22. oktoobril 2020 surnud isikule, kelle hääletamisavaldus jõudis kohale päev pärast tema surma. See saadeti tagasi maakonda, kus ta elas ja nüüdseks on selgunud, et ta n-ö käis valimas, seda üheksa päeva pärast oma surma.

New Yorki endine linnapea Rudy Giuliani tõi samuti näiteid sellest, kuidas surnud inimesed on imelisel kombel oma hääle andnud. „Philadelphias (Pennsylvania) hoitakse surnud inimeste hääled salajas.“

Ehkki ajakirjanikud kordavad, et nad vajavad tõsisemateks süüdistusteks rohkem tõendusmaterjali, on kõiki esiletoodud juhtumeid ignoreeritud. Sama on tehtud ka postiteenuses USPS-i vilepuhujate väidetega, mille kohaselt anti postitöötajale käsk panna pärast valimispäeva saabunud valimissedelitele varasem postitempel. Selle kohta avaldas Project Veritas ka ühe video, kus Michigani postitöötaja rääkis toime pandud valimispettusest. Teine sarnane video on Las Vegase postitöötajast, kelle sõnul andis ta pataka valimissedeleid end varjata soovinud ajakirjanikule. Täitmata valimissedelid olid väidetavalt saadetud valel aadressil.

Allikas: Townhall, Uued uudised

2 KOMMENTAARID

 1. Numbrite maailmas on olemas selline nähtus ja seaduspärasus nagu Benfordi seadus.

  Igas numbrijadas esineb teatud arve teatud sagedusega. ( Peab olema pikk numbrijada, et valim liiga väike poleks)
  Kui osad numbrid esinevad tihedamini, kui Benforfi seadus ette näeb, siis on tegu fabritseeritud ehk mitteloomupäraste numbritega.

  Trumpi valmistulemused vastavad Benfordi seadupärasusele, kuid Bideni numbrid mitte…

  Allpool on toodud link ingliskeelsele videole, kus käsitletakse antud teemat ja valimisi

  https://m.youtube.com/watch?v=etx0k1nLn78

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

 • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
 • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
 • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.