Teismeline loobus koolist, sest seal on “valed poliitilised vaated”

0
2760

17-aastane Alissa Cook-Grey väljendas klassis toetust Tommy Robinsonile ja kõigele mida ta teeb, et võidelda tüdrukute ja naiste õiguste eest Suurbritannias, edastab Voice of Europe

StokeonTrentLive sõnul toimus poliitiline mõttevahetus nende kunsti ja tööalase konkurentsivõime kursuse esimesel päeval.

Tema klassikaaslased jagasid oma toetust Leiboristliku Partei juhi ja opositsiooniliidri Jeremy Corbynile, kuid tema jagas Tommyle. Pärast arvamuste avaldamist ütles õpetaja talle: “Hästi, ma ei taha selliste vaadetega inimesi oma klassis näha.”

Alissa tundis, et tal ei olnud muud valikut, kui jätta oma kursus pooleli.

“Igaühel peaks olema lubatud oma arvamust avaldada, kuid tundsin, et minu vaated tambiti mutta. Ma kardan teda ja ma ei taha enam tagasi minna. ”

Tüdruku sõnul ütles õpetaja, et ta niikuinii ei lõpeta seda kooli.

Tema isa Gareth Cook (38-aastane), ütleb, et kool ei tohiks diskrimineerida rassi, usu ega poliitiliste vaadete pärast.

Ta sõnas: “Ta avaldas vaid oma arvamust, ning ta ei nõustunud õpetajaga ja nad reageerisid just niimoodi, sest see oli Tommy Robinson. Ma olen ka Tommy suur fänn ja arvan, et see kutt on legend. ”

“Ma ütlesin ainult oma isikliku arvamuse ja õpetaja ütles:” mine välja, me ei taha siia inimesi selliste vaadetega,” sõnas teismeline.

“Seejärel hakkas klass minult uurima, et miks ta on minu lemmik, ja ma ütlesin: Mulle meeldib see, mida ta teeb oma riigi heaks ja ma jälgin kõiki tema lugusid – arvan, et ta on meie riigi päästja. ”

Teenage Tommy Robinson supporter told to get out of class for ‘having wrong political views’

Alissa Cook-Gray, 17, expressed in class that she admires Tommy Robinson and what he is doing to fight for daughters and women in Britain. The political debate took place on the first day of their art and employability course, according to StokeonTrentLive.