Terrorirünnak Šveitsis: naine karjus “Allahu Akbar” ja ründas noaga kaubamajas kahte inimest

0
1168

Šveitsi lõunaosas Luganos vahistati teisipäeval võimalik naisterrorist, kes vigastas kohalikus kaubanduskeskuses viibinud kaht inimest. 

Politsei sõnul üritas kahtlusalune üht kaupluses viibivat naist kägistada ja pussitas teist noaga kaela. Kumbki ohver ei saanud eluohtlikke vigastusi, ent ühe seisund on tõsine.

Võimalikku terroristi hoidsid politsei saabumiseni kinni teised poes viibinud inimesed. Šveitsi meedia viitas sündmuskohal viibijatele, kelle väitel karjus naine, et kuulub Islamiriigi ridadesse.

Naine olevat karjunud: “Allah Akbar” ja “I am ISIS”.

28aastane oletatav terrorist oli föderaalpolitsei huviorbiidil juba seoses 2017. aasta terrorijuurdlusega. Ta on Šveitsi kodanik ja elas Ticino kantonis.

Postimees kirjutab, et ründajaks on mees isik, mis on vale.

Allikad: Kansalainen.fi, 20min.ch, Õhtuleht.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.