Terroriseerimine kandis vilja: Asüülitaotlejad saavad Hollandis oma bussiliini

1
1528

Terroristlikud asüülitaotlejad Hollandi suurimas pagulaskeskuses Ter Ape saavad oma bussiliini, pärast aastaste pikkust kohalike inimeste terroriseerimist ühistranspordis.

  • Kas varsti saavad Hollandi varjupaigataotlejad ka omale eraldi kaupluse?

Keegi, kes avalikus rikub seadust, siis teda tuleb karistada. Lihtne, selge, loogiline. Kuid nüüd tuleb välja, et see kehtib vaid kohalikele inimestele.

Hollandi suurimas pagulaskeskuses “Ter Ape”, kus viibivad peamiselt alaealised ja noored varjupaigataotlejad Põhja-Aafrika riikidest ja endistest idabloki riikidest on juba aastaid tekitanud avalikkuses probleeme, peamiselt poodides varastamised, aga ka ühistranspordis teiste inimeste pideva häirimisega. Nagu näiteks Qbuzz-liin nr 73 bussides, mis sõidavad edasi-tagasi Emmeni ja Ter Apeli vahet.

Varjupaigataotlejate ebameeldiv käitumine liinibussides on olnud aastate jooksul tohutult suur: bussijuhi pihta sülitatakse, bussijuhti ähvardatakse, hirmutatakse ja ka vägivaldsed rünnakud. Samuti tegelevad varjupaigataotlejad massiliselt reisijate terroriseerimisega, rünnakud toimuvad peamiselt naisreisijate kallal. Bussijuhtide ja bussireisijate terroriseerimine on kestnud juba kaua ja see on tõsine probleem, ning bussijuhid on juba korduvalt sunnitud teatud bussipeatused vahele jätma.

See probleem varjupaigataotlejatega Qbuzzi liinil 73 Ter Apeli piirkonnas on kestnud juba aastaid. Palju, palju, palju, palju, palju aastaid. 2015. aastal ütles tolleaegne linnapea, et varjupaigataotlejate varguse peale kaebavad kaupmehed on süüdi “meeleolu kujundamises”.

Ka 2015. aastal soovisid nii linnavalitsus kui ka provintsi valitsus laiendada bussiliini 73 (Qbuzz tahtis lõpetada selle marsuudi), sest Ter Apelisse saabub üha enam pagulasi.

Nüüd on aga aasta 2019. Kõikidel nendel aastatel pole midagi toimunud, et olukorda parandada. Olukord on ainult halvenenud.

Seepärast saavad varjupaigataotlejad nüüd omale privaatse bussiliini 73. – nii et kuritegevus tasus ennast ära.

1 kommentaar

  1. Vanasti Oli USA’s ka nii,et valgetele olid eraldi ja mustanalistele eraldi transpordi vahendid,nii et valge ei läinud bussi või metroo vagunisse,mis oli ettenähtud mustanahalistele ja vastupidi.Pole midagi uut siin päikese all.

Comments are closed.