Trumpi jurist: inimesed, kes annavad tunnistusi valimispettuste kohta, vajavad tunnistajakaitset

0
600

President Trumpi jurist Sidney Powell ütles reedel intervjuus Newsmaxile, et hetkest, mil Trumpi kampaaniameeskond avalikustab tõendid valimispettuse kohta, vajab terve hulk inimesi ilmselt tunnistajakaitset.

Saatejuht Howie Carr küsis Powellilt, millal võib näha presidendi meeskonna kohtuasjades positiivseid arenguid. Powell vastas, et järgmisel nädalal tullakse välja tõenditega pettuste kohta. „See oli väga laiaulatuslik, hoolikalt planeeritud, hästi rahastatud ja kõik üritavad selle paljastamist takistada,“ ütles ta.

Powelli sõnul kasutati võltsimisteks erinevat hääletustarkvara ja seda mitte ainult presidendivaimistel. Tema arvates kasutati seda ka näiteks Michiganis vabariiklaste senatikandidaadi John James vastu ja Virginia esindajatekoja kandidaadi Leon Benjamini vastu. „Ma arvan, et seda tehti kõigi väga tugevate vabariiklastest kandidaatide puhul,“ väitis Powell.

Ühtlasi kinnitas ta, et Trumpi meeskonnal on mitmeid kindlaid tõendeid ja tunnistajaid. „Ja on võimalik, et vajame nende jaoks tunnistajakaitset.“

Powell on korduvalt rääkinud sellest, kuidas hääletustarkvara ja valimisametnike abiga oli võimalik kanda Trumpi hääli üle Bidenile. Tema väitel on Trumpi meeskonnal kindlaid tõendeid ka selle kohta, et valimas „käisid“ surnud inimesed, millest on rääkinud ka mitmed teised, seda näiteks Pennsylvanias.

Toetudes olemasolevatele andmetele usub Powell, et Bidenile kanti üle umbes 7 miljonit Trumpi häält ja ta usub, et Biden sai kokku vähemalt 10 miljonit valehäält. Ehkki Trumpi meeskond alles tegeleb olemasolevate andmete kinnitamisega, väitis Powell ka seda, et kui kõik osutub vettpidavaks, siis „hääletas“ 2020. aasta valimistel mitu miljonit surnud inimest.

Ühtlasi mainis ta, et inimestele näiteks maksti häälte võltsimise eest.

„Selleks [võltsimiseks] kasutati mitmeid mooduseid. Üks oli algoritm, mida minu arusaamist mööda kasutati kogu riigis, ent ma ei saa seda kinnitada, kuna meil ei ole olnud aega uurida andmeid kogu riigis,“ selgitas Powell. „Ent see oleks üks tüüpiline viis, kuidas seda tehti ja kindlasti on pettus vähem läbipaistev, kui see viiakse läbi igal pool ühtemoodi.“

Allikas: Townhall, Uued uudised

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.