Tšehhi poliitikud tahavad täielikult keelata islami, kuna see “koloniseerib ühiskonda”

0
1524

Tšehhi Vabariigi poliitilised liidrid on juba varem islamit tauninud. Nüüd arutavad Tšehhi parlamendi poliitikud islami täielikku keelustamist, vahendab portaal Euroopa Hääl (Voice of Europe).

Kui keegi kutsub üles uskmatute ja juutide tapmisele, siis pole see rahu religioon, ütleb parlamendiliige Jiri Kobza.

Kobza ja tema partei “Vabadus ja Otsedemokraatia”, mis on üks parlamendi suurimaid, usub, et islam ei ole ainult religioon, vaid ka vägivaldne ideoloogia, mis tuleks keelustada.

Oleme soovitanud, et kõik ideoloogiad, mis edendavad viha ja vägivalda, tuleks keelata. Üks sellistest ideoloogiatest on islam. Ja siis on meil fašism ja natsism, ütleb ta.

Kobza juhib tähelepanu sellele, et moslemid ei soovi ega ka integreeru mitte-moslemite ühiskonda. See ei ole migratsioon – see on kolonisatsioon.

Kogu Tšehhi poliitiline spekter näitab üles tugevat usaldamatust islami vastu. Riigis, kus vaid 0,5 protsenti elanikkonnast on moslemid.

Me ei taha Tšehhi Vabariiki rohkem moslemeid, märkis sotsiaaldemokraadist (!) endine peaminister Bohuslav Sobotka eelmisel aastal.

Isegi Tšehhi president Milos Zeman, kes on samuti sotsiaaldemokraat, on tugevalt hukka mõistnud Lähis-Ida religiooni. Muu hulgas on ta öelnud, et islami lihtsalt ei kuulu Euroopasse.

Seoses 2015. aasta asüülikaosega, ütles Zeman ühel islamikriitilisel meeleavaldusel, et Euroopasse jõudnud moslemitest sisserändajad tulevad “mõrvarite ja usulise vihkamise kultuurist”.