TSENSUUR ROOTSIS: sõda sõnavabadusega

0
765

“Bioloogiline sensatsioon Rootsis! Uus linnuliik (Parasitus Muslimus) on end siin sisse seadnud … Viimastel aastatel on Araabia lind (Parasitus Muslimus) laialt levinud Põhja-Euroopas, peamiselt seetõttu, et siin puuduvad talle looduslikud vaenlased … Emaslinnul on kõikehõlmav sulgedest kate, kust paistavad ainult silmad … Isasel on tavaliselt neli emast … Liik on rändlind, kuid imeliku iseärasusega, et nad kunagi ei rända tagasi … “

  • 73-aastane naine, kes jagas seda teksti sotsiaalmeedia väikeses grupis, sai süüdistuse “viha õhutamises etnilise grupi vastu”.

Foto allikas: Gatestone Institute

“Moslemite sugulusabielud näitavad, et tõenäoliselt on nad täielikult IQ-vabad, sest moslemite traditsioon abielluda lähisugulastega on toimunud tuhandeid aastaid.”

  • Selle teksti autor, 75-aastane naine, sai samuti süüdistuse “etnilise viha õhutamises”.

“Kui see jätkub, siis jõuab Rootsi inimeste mõistus kuldkala tasemele” ning “Keelduge kõigest, mis on seotud islamiga”.

  • Nende lausete eest sai süüdistuse 65-aastane Christina.
    2016. aastal ründasid Christinat neli migranti, kes peksid ta teadvusetuks, mistõttu proual on nüüd terviseprobleemid. Migrandid jäid aga selle vägivaldse teo eest karistuseta.

“Enne kui on liiga hilja, soovitan, et igaüks … kes suudab oma riiki kaitsta … ühineb laskeklubidega, enesekaitse klubidega, karate klubidega või muu sellisega …
Moslemitele on lubatud ahistada “uskmatuid”… moslem tunneb end inimpea eemaldamisel umbes sama halvasti, kui meie sardiinikarbi avamisel …”

  • Nende sõnade autorit, 64-aastast meest, kes Facebookis julgustas rootslasi enesekaitset õppima, süüdistatakse nüüd “etnilise grupi vastu vihkamisele õhutamises”.

Absurdseid näiteid on veel …

Selle asemel, et kasutada enda piiratud ressursse, et kaitsta oma kodanikke nende vastu suunatud vägivaldsete rünnakute eest, on Rootsi riik korraldanud juriidilise sõja omaenda pensionäridele, kes julgevad rääkida neist samadest vägivaldsetest rünnakutest, mille vastu riik neid kaitsta ei suuda.

Samas tundub, et kaasmaalaste peale kaebamist ja üles andmist peetakse Rootsis “kangelaslikuks”.

Eelmisel aastal tõusis Rootsi sotsiaalmeedias märkimisväärselt “vihakõnede” arv. Selle tõusu taga nähakse organisatsiooni nimega “Näthatsgranskaren”. See on eraõiguslik organisatsioon, mille lõi 2007. aasta jaanuaris endine politseiametnik Tomas Åberg, et tuvastada ja anda ametivõimudele üles Rootsi isikuid, kes tema organisatsiooni arvates on toime pannud “vihaõhutamise” kuriteo välismaalaste suhtes.

Åbergi organisatsioon suutis eelmisel aastal raporteerida võimudele vähemalt 750 Rootsi kodaniku “veebi vihkamise” juhtumi kohta. Aftonbladeti väitel jõudsid 14% raporteeritud juhtumitest ka süüdistuse esitamiseni, millest umbes 7% – ehk 77 juhtumit – tõid kaasa ka reaalse karistuse.

Pealekaebajate organisatsioon on kõrgelt hinnatud – Åberg sai hiljuti Rootsi suurima ajalehe Aftonbladeti poolt maineka “Rootsi kangelase” auhinna.

Ja kodanike peale kaebamist toetab Rootsi riik heldelt – organisatsioon on saanud Rootsi valitsuselt toetust summas 600 000 Rootsi krooni (73 000 USA dollarit).

Sedamoodi Rootsis.


Sweden’s War on Free Speech

Apparently, turning in fellow Swedes to the authorities for alleged “hate speech” is now viewed in Sweden as “heroic”. “One can criticize fascism or Nazism, but why not Islam? Why should Islam have any protection status?” – Denny, a 71-year-old