Tühjade südamete esindaja ei müünud EKRE liikmele kohvimasinat “poliitilistel kaalutlustel”

0
1531

Lääne-Virumaal EKRE ridades Riigikokku kandideerinud Tanel Tarkmees tahtis osta eraisiku käest kohvimasinat Jura Impressa, aga tehing jäi pooleli, sest kohvimasina omanik pani tähele, et potentsiaalne ostja on jaganud aktiivselt Objektiivi postitusi.

Kadrinast pärit, kuid Tallinnas IT valdkonnas töötav EKRE liige Tanel Tarkmees suhtles müüjaks olnud Annamariga Facebooki sõnumite kaudu.

  • Annamari küsib: “Mis kl umbes tulete?”.
  • Tanel vastab: “Kohe täpsustan. 14 ajal.”
  • Seepeale ilmub ootamatult Annamari tekstilaviin: “Teate, ilgelt tobe lugu. Aga ma vaatan, et te jagate Objektiivi artikleid aktiivseid. Ma ei saa sellega üldse nõustuda 🙂 That moment kui ei saa poliitilistel kaalutlustel kohvimasinat müüa. Hahhaa.”

Tähelepanuväärne on seejuures tõik, et Ekspress Meedias töötav Annamari on oma profiilipilti kaunistanud liikumise “Kõigi Eesti” poolt looudud raamiga ehk valge südamega.

On võõrastav ja lausa õõvastav, et sallivusele üles kutsuva liikumise esindaja ei suuda müüa isegi kohvimasinat paremkonservatiivse erakonna esindajale, viidates poliitilistele kaalutlustele, kuigi nende loosungi järgi peaks Eestis kõikidele ruumi olema. Sajast vihavabast päevast pole neiu ilmselt midagi kuulnud või on see vihavabadus nendesuguste jaoks vaid ühesuunaline.

Allikas: Uueduudised.ee