Tule taevas appi! Sots Jevgeni Ossinovski palub kirikutelt EKRE ja pahase rahva vastu abi

1
1332

Meie Kirik kirjutab sellest, kuidas igipõlised usuvaenlased sotsiaaldemokraadid, kelle esiisad on hukanud vaimulikke ja maha põletanud pühakodasid, küsivad kirikult tuge EKRE vastu ja rändepakti kaitseks.

Esmalt meenub, et 1941. aasta detsembris, mil Saksa väed olid jõudnud Moskva eeslinnadeni, pöördus ka timukas Stalin enda poolt peaaegu hävitatud õigeusu kiriku poole, et rahvas nende abiga oma kommunistliku tapavõimu kaitseks mobiliseerida. Ristikäik Moskva ümber toimuski (kas keegi julgenuks “ei” öelda?) ja väidetavalt selle joonest sakslased üle ei saanud (Einar Laigna andmetel).
Ilmselt on sots Ossinovski oma ideoloogilisest esiisast eeskuju võtnud, kuid tundub, et vähemalt Meie Kirik seda ideed ei toeta, sest ta kirjutab alljärgnevalt.

“Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Jevgeni Ossinovski hinnangul on debatid ÜRO rändepakti üle väljunud Eestis tsiviliseeritud demokraatliku arutelu raamidest, mistõttu pöördus ta abipalvega Eesti kirikute poole. “Palun teid, head kirikud, kasutada oma erilist ühiskondlikku sõna, et rahulikul advendiajal võidutseks armastus vihkamise üle,” kutsub sotside liider kirikuid appi.

Poliitiku sõnul on erimeelsused vallandanud ühiskonnas hirmu ja kurjuse. “Sotsiaaldemokraadid jagavad kristluse tuumaks olevaid humanistlikke väärtusi. Meie eesmärk ‒ ligimesest hooliv ning sõbralik ühiskond ‒ on ka teie eesmärk. Advendiaeg on ootuse ja rahu, kuid ka enesesse vaatamise aeg. Palun teid, head kirikud, kasutada oma erilist ühiskondlikku sõna, et rahulikul advendiajal võidutseks armastus vihkamise üle,” seisab Ossinovski pöördumises.

Esmaspäeval, 26. novembril, avaldas riigikogu kõigest 41 häälega toetust ÜRO rändepaktile, millele eesti rahva enamus vastu on.

Toompeal riigikogu hoone ees korraldatud EKRE meeleavaldusel tuli aga sotside ridades kandideeriv eurosaadik Indrek Tarand politseile üle anda, sest mees rikkus omavoliliselt lavale tungides ja mikrofoni haarates avalikku korda.

Sotside versiooni kohaselt sai Tarand EKRE toetajate käest peksa. Videomaterjal seda väidet ei kinnita.”

Nagu me kõik mäletame, hülgas globalistist president Kaljulaid ametisse astudes samuti kiriku, kuid hiljem on pisut sinna tagasi hiilinud.

1 kommentaar

  1. …ei saa ju lasta neid tuppa,kes ei ütle isegi tere või koputab ja palub abi.Muidu,enne mis tema tegi kaitseks oma kodumaat ja veelgi ei tea ta ise sellest m i d a g i !!!

Comments are closed.